Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
LIDEX Sp. z o.o.

LIDEX Sp. z o.o.

Sejmikowa 8, 04-602 Warszawa
www.lidex.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

LIDEX to sprawdzony i certyfikowany dostawca usług tłumaczeniowych z 20-letnim doświadczeniem. To od wielu lat firma nr 1 na polskim rynku tłumaczeń wg WBJ. 20 lat doświadczeń i 1,5 miliona przetłumaczonych przez LIDEX stron to najlepsza gwarancja i powód, by wybrać naszą ofertę usług tłumaczeniowych. Tłumaczenia to dla nas nie tylko zawód i powołanie, ale również gatunek sztuki uprawiany z zamiłowaniem i poczuciem misji. Potwierdzeniem tego jest każde nasze tłumaczenie.

Usługi

  • Tłumaczenia

    Oferujemy: * tłumaczenia specjalistyczne i wąskospecjalistyczne ze wszystkich użytecznych dziedzin i języków świata * tłumaczenia na polski i tłumaczenia z polskiego na języki obce * tłumaczenia przysięgłe * weryfikację tłumaczeń zewnętrznych * tłumaczenie i lokalizacja oprogramowania, lokalizacja multimediów, tłumaczenie i lokalizacja stron www * przygotowanie tłumaczeń do publikacji (włącznie z DTP). W ofercie również tłumaczenia ustne, a także techniczna obsługa konferencji. Wykonujemy też opracowania graficzne tłumaczeń. Twoje korzyści: * najwyższa jakość usług (posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008) * optymalny stosunek ceny do jakości * terminowość i krótki czas realizacji zleceń, szybka reakcja na zapytania * szeroki zakres usług i wartości dodanych (kompleksowość usług) * monitoring realizacji usług (od 2000 roku posiadamy audytowany system CRM) * indywidualny Opiekun Twoich zleceń i ambasador Twoich interesów * przyjazna obsługa (trzykrotnie nagrodzona tytułem Firma Przyjazna Klientowi) Dlaczego LIDEX Dobre tłumaczenie to gwarancja Twojego sukcesu, Twojej skuteczności na rynkach międzynarodowych i szacunek w oczach partnerów. To Twoja wizytówka i miara porozumienia. Największe korzyści odniesiesz powierzając swoje tłumaczenia profesjonalistom. LIDEX od 1989 roku realizuje złożone projekty obejmujące tłumaczenie z różnych dziedzin i języków. Każdego dnia wykonujemy kilkadziesiąt zleceń dla instytucji i firm, które stawiają przed nami złożone zadania przekładu i edycji tekstów. Każde tłumaczenie jest inne, wymaga indywidualnego sposobu realizacji, oceny ryzyka i punktów krytycznych, weryfikacji efektów i dostarczenia tłumaczenia w wymagany przez Klienta sposób i w oczekiwanym terminie. Nam - od dwudziestu jeden lat - to się udaje. A przetłumaczone przez nas strony (ponad jeden milion sto tysięcy) są najlepszą gwarancją Twojej satysfakcji i zadowolenia.