Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Lubelska Agencja Koncertowa "Promusic"

Lubelska Agencja Koncertowa "Promusic"

Miernicza 30, 20-805 Lublin
promusic.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • ABBA Band - Lubelska Agencja Koncertowa

  Zespoły muzyczne i soliści

  Największe hity szwedzkiej supergrupy. Najlepsza muzyka lat 70-80 tych. „Mamma mia”, „Waterloo”, „Dancing Queen”, „Fernando”, „Money, money, money” i wiele innych przebojów. Nowoczesne aranżacje piosenek, profesjonalne wykonanie, wspaniałe partie solowe artystów gwarantują pełen wspaniałej muzyki niezwykły wieczór. Całość dopełniaj kolorowe, stylizowane stroje wykonawców, które przeniosą publiczność w świat z tamtych lat.  Wszystko to gwarantuje Państwu wspaniały spektakl z kultowymi przebojami światowych list przebojów sprzed ponad 30 lat. Ten wieczór na długo pozostanie  w pamięci Państwa gości.

  Abba band występuje w składzie:

  • Anna Sokołek - Wokalistka Absolwentka Wokalistyki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka wielu konkursów wokalnych. Brała udział w programach TV jak „Kawa czy herbata”, „Między niebem a ziemią” oraz w koncertach u boku gwiazd polskiej sceny muzycznej.
  • Diana Świder - Laureatka "Drogi do Gwiazd". Absolwentka PSM w Zamościu, Absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej lubelskiego UMCS.
  • Rafał Tudruj - Gitarzysta, potrafiący świetnie wczuwa sie w każdy klimat muzyczny. Prawdziwy Showman, który wydobędzie z gitary piękne, pełne pasji melodie, jak i mega szybkie solówki. Ten człowiek po prostu śpiewa gitarą.
  • Dominik Dudzik - klawiszowiec i wokalista w jednej osobie, występowa w wielu programach telewizyjnych m.in. „Szansa na sukces” „Droga do gwiazd”
  • Tomasz Stryczniewicz - perkusista w 1998 r. występował na Eurowizji z zespołem „Sixteen” w swojej karierze grał z największymi gwiazdami polskiej i zagranicznej estrady.