W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Mistrzowie Imprez

Region: Mazowsze
ul. Gassy 26A
05-520 Konstancin-Jeziorna
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 477 79 99
fax:

e-mail:
  Widok

  Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji imprez integracyjnych dla firm, w tym: profesjonalnej oprawie wydarzeń, nietuzinkowych aktywnościach, wyjazdach integracyjnych, zajęciach team buildingowych, grach miejskich, wieczorach tematycznych, piknikach oraz wielu, wielu innych. Z nieskrywaną przyjemnością i zapałem łączymy te elementy ze sobą, tworząc unikatowe programy o wysokiej jakości merytorycznej i organizacyjnej, które cieszą się dużym uznaniem naszych Klientów. Od przeszło 16 lat sukcesywnie zajmujemy się kompleksową realizacją zleceń w tym zakresie. Początkowo oferta ograniczała się do jednego urządzenia, przeznaczonego pod wynajem imprezowy – byka mechanicznego, który nota bene do dziś ma się świetnie i „kręci” jak żaden inny na polskim rynku! Stopniowo, wraz z kolejnymi realizacjami, zaplecze magazynowe poszerzało się o kolejne nowe urządzenia, by w chwili obecnej oferować wynajem ok. 150 pozycji w naszym cenniku! Bez względu na formę i zakres współpracy, zawsze staramy się budować pozytywne relacje i niepowtarzalne wrażenia, które pozostają w pamięci uczestników wyjazdów i integracyjnych imprez firmowych!

   

  Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy gotowi zbudować wydarzenie od zera, uwzględniając wszystkie jego składowe – od transportu Gości, przez technikę i gastronomię, obsługę i animację, po wyjątkowo różnorodną i bogatą ofertę urządzeń rozrywkowych.

   

  Zachęcamy do kontaktu i współpracy!