W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Nautica Incentive & Adventure

Nautica Incentive & Adventure

Toruńska 5, 30-056 Kraków
www.incentive.nautica.pl

Dane kontaktowe

Ewa Malawska marketing manager (012)...... Pokaż telefony
Kategorie: Agencje i organizatorzy
 • Opis
 • Usługi

Opis

Nautica Incentive & Adventure powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach korporacyjnych oraz instytucjach. W oparciu o ponad 10 lat doświadczeń, stworzyliśmy dla Was ofertę wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych, gratyfikacyjnych, konferencji, weekendów spa, imprez stanowiących kluczowy element programów lojalnościowych. Nautica Incentive & Adventure to kompleksowa organizacja wyjazdów i elastycznie przygotowane oferty. W zależności od Waszych życzeń, oczekiwań i budżetu. Od luksusowego hotelu po namioty w środku dziczy, od intensywnych programów zwiedzania po plażowanie, od zdobywania Bieguna Północnego przez rejsy po Hawajach na nurkowaniu na rafach Morza Czerwonego kończąc! W trakcie każdego wyjazdu uczestnicy znajdują się pod opieką doświadczonych pilotów i przewodników, znających warunki lokalne i zapewniających maksimum bezpieczeństwa oraz znakomitą zabawę i najwyższej próby poczucie humoru. Wszystko to sprawia, że wyjazd z nami będzie ciekawy, nietypowy i niezapomniany. Nautica Incentive & Adventure to dział CTP Nautica posiadającej wszelkie wymagane Ustawą o Usługach Turystycznych uprawnienia i zabezpieczenia - jako organizator turystyki posiada zezwolenie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i ubezpieczenie OC organizatora turystyki w Signal Iduna, jest też członkiem Krakowskiej Izby Turystyki. Jesteśmy również jednym z założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel.

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Organizacja eventów, imprez integracyjnych - Nautica Incentive & Adventure

  Organizacja eventów, imprez integracyjnych

  Bez względu na rodzaj i charakter imprezy Polska jest idealnym miejscem do zorganizowania niepowtarzalnego eventu. Dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, a chcą przeżyć niesamowitą imprezę integracyjną połączoną z relaksem, stworzymy imprezy na najwyższym poziomie. Od kilkugodzinnych zabaw integracyjnych po weekendowe pobyty w spa, kursy nurkowania i białe szaleństwo na nartach - nasze programy autorskie zadowolą najbardziej wymagających klientów!

   

   

  Nic tak nie wiąże zespołu jak wspólna zabawa przy akompaniamencie dobrej muzyki, sportowa rywalizacja zakończona szklaneczką dobrego trunku oraz odnowa biologiczna w luksusowym ośrodku SPA. Wszystkie atrakcje dopasowane są do profilu grupy. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie programu i lokalizacji imprez. Chętnie podejmiemy nowe wyzwania.

   

  Realizujemy m.in.:

   

  • Pikniki oraz imprezy plenerowe
  • Imprezy sportowe: quady, golf, gokarty, paintball, mecz w klimacie amerykańskiego footballu
  • Rajdy samochodowe oraz off road
  • Wieczory tematyczne: mistyczne imprezy egipskie, klimatyczne arabskie atrakcje z „Baśni tysiąca i jednej nocy”, rozśpiewane włoskie kolacje, gorące hiszpańskie rytmy, afrykańskie bębny i wiele innych
  • Bale, gale, przyjęcia okolicznościowe
  • Wizyty w kopalni złota
  • Zabawy w indiańskiej wiosce
  • Event w historycznej przestrzeni muzealnej
  • Ekstremalne rejsy morskie
  • Wspinaczka, nurkowanie, zjazdy na linie.

   

 • Organizacja wyjazdów incentive - Nautica Incentive & Adventure

  Organizacja wyjazdów incentive

  Nautica Incentive & Adventure powstała z myślą o najbardziej wymagających klientach korporacyjnych oraz instytucjach. W oparciu o ponad 10 lat doświadczeń, stworzyliśmy dla Was ofertę wyjazdów integracyjnych, motywacyjnych, gratyfikacyjnych, konferencji, weekendów spa, imprez stanowiących kluczowy element programów lojalnościowych.

  Nautica Incentive & Adventure to kompleksowa organizacja wyjazdów i elastycznie przygotowane oferty. W zależności od Waszych życzeń, oczekiwań i budżetu. Od luksusowego hotelu po namioty w środku dziczy, od intensywnych programów zwiedzania po plażowanie, od zdobywania Bieguna Północnego przez rejsy po Hawajach na nurkowaniu na rafach Morza Czerwonego kończąc!

  W trakcie każdego wyjazdu uczestnicy znajdują się pod opieką doświadczonych pilotów i przewodników, znających warunki lokalne i zapewniających maksimum bezpieczeństwa oraz znakomitą zabawę i najwyższej próby poczucie humoru.
  Wszystko to sprawia, że wyjazd z nami będzie ciekawy, nietypowy i niezapomniany.

  Nautica Incentive & Adventure to dział CTP Nautica posiadającej wszelkie wymagane Ustawą o Usługach Turystycznych uprawnienia i zabezpieczenia - jako organizator turystyki posiada zezwolenie Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego i ubezpieczenie OC organizatora turystyki w Signal Iduna, jest też członkiem Krakowskiej Izby Turystyki. Jesteśmy również jednym z założycieli Stowarzyszenia Organizatorów Incentive Travel.