W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

NeedIT

Śląska 3, 02-472 Warszawa
www.needit.pl

Dane kontaktowe

Rafał Szymański Event Manager 22 50...... Pokaż telefony
Kategorie: Agencje i organizatorzy , Rejestracja i obsługa recepcji , Obsługa techniczna , Wynajem

Opis

NeedIT to profesjonalna wypożyczalnia sprzętu na imprezy, szkolenia i konferencje.

 

Zorganizowaliśmy już kilkaset różnych eventów. Zebrane doświadczenie pozwala nam lepiej zrozumieć potrzeby szybko zmieniającego się rynku i dostosować do Państwa potrzeb.

 

Dzięki współpracy z nami nie będą Państwo musieli płacić za zakup drogiego sprzętu, który zostanie wykorzystany jednorazowo. Pomożemy w wyborze i dostarczymy wszystkie niezbędne rozwiązania na potrzeby szkolenia, konferencji czy imprezy firmowej, a nasza sprawdzona ekipa rozstawi i podłączy cały sprzęt.

 

Dodatkowo naszym klientom oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne podczas trwania eventu.

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Elektorniczna rejestracja uczestników wydarzenia - NeedIT

  Elektorniczna rejestracja uczestników wydarzenia

  Oferowane Państwu oprogramowanie w pełni pozwoli przeprowadzić rejestrację uczestników wydarzenia online. - rejestracja gości online - kontrola nad frekwencją imprezy - pełne raportowanie atrakcyjności punktów imprezy - pełne informacje o bazie gości - szybki proces rejestracji gości na recepcji - profesjonalny wydruk plastikowych identyfikatorów - raport z przebiegu wydarzenia

Wynajem

 • Wynajem długoterminowy urządzeń IT - NeedIT

  Wynajem długoterminowy urządzeń IT

  Wychodząc naprzeciw potrzebom rynkowym jako pierwsi zapewniamy wynajem długoterminowy urządzeń IT. Oprócz wynajmu oferujemy również wsparcie i w miarę możliwości bezpłatny serwis urządzeń w trakcie trwania wynajmu.

Obsługa techniczna

 • Wynajem sprzętu multimedialnego - laptopy, tablety, projektory, telewizory, nagłośnienie, drukarki - NeedIT

  Wynajem sprzętu multimedialnego - laptopy, tablety, projektory, telewizory, nagłośnienie, drukarki

  Oferujemy Państwu sprzęt multimedialny tylko i wyłącznie renomowanych marek. Laptopy - o jednolitym wyglądzie, oraz równej specyfikacji dostosowanej do potrzeb eventu. Od 4 do 16 GB RAM oraz kartą graficzną Nvidia 1-4GB sprawdzą się w najbardziej bojowych zadaniach. Wyposażone są w myszki, zasilacze oraz torby do swobodnego transportu. Projektory - od 2000 do 20000 ANSI. Nasi technicy pomogą Państwu dobrać odpowiednią moc projektora w zależności od wielkości wydarzenia jak i jasności sali. Każdy projektor wyposażony jest w pełne okablowanie oraz torbę do transportu. Telewizory - Ekrany LED od 42" do 103" pomogą w wyświetleniu materiałów reklamowych jak i loga sponsorów na waszym wydarzeniu. Każdy telewizor wyposażony jest w statyw, pełne okablowanie oraz case transportowy. Nagłośnienie - oferujemy wynajem sprzętów audio w różnych mocach w zależności od wielkości wydarzenia. Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno te małe eventy jak i duże konferencje. Do Wynajmowanego nagłośnienia ferujemy również wynajem mikrofonów. Drukarki - wynajmowane przez nas drukarki są przeznaczone zarówno do druku w formacie A4 oraz A3. W zależności od potrzeby mogą być wielofunkcyjne z możliwością skanowania i xero. Posiadają możliwość podpięcia do sieci WiFi. W zestawie znajdziecie Państwo sterowniki oraz pełne okablowanie.

 • Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego, wynajem laptopów, projektorów, wypożyczalnia mebli eventowych, wynajem ekranów diodowych - NeedIT

  Wypożyczalnia sprzętu multimedialnego, wynajem laptopów, projektorów, wypożyczalnia mebli eventowych, wynajem ekranów diodowych