W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Nobell Congressing

Nobell Congressing

Nadbrzeżna 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
www.nobell.pl

Dane kontaktowe

Norbert Karczmarczyk 22 62...... Pokaż telefony
Kategorie: Agencje i organizatorzy , Rejestracja i obsługa recepcji

Opis

Dzięki wyjątkowej specjalizacji (organizacja kongresów i prestiżowych konferencji w Polsce), doświadczeniu i znajomości polskiego rynku spotkań, możemy pomóc Państwu zorganizować konferencje i kongresy szybciej i z lepszym efektem. Wiemy, do kogo zadzwonić, co można wynegocjować i gdzie szukać oszczędności, żeby zmieścić się w zaplanowanym budżecie. Zajmujemy się całą logistyką i wszystkimi szczegółami - od znalezienia odpowiedniego obiektu po osobisty nadzór i koordynację na miejscu. Z naszych usług korzystają najlepsze marki (min. AmRest, Bosch, Ernst&Young, Google Polska), instytucje państwowe i międzynarodowe stowarzyszenia. Jesteśmy pewni, że spełnimy także Państwa wymagania.

Usługi

Agencje i organizatorzy

  • Organizacja kongresów - Nobell Congressing

    Organizacja kongresów

    Kompleksowa organizacja międzynarodowych kongresów. W zakres usług wchodzą między innymi: - rejestracja uczestników on line - obsługa streszczeń on line - jednoczesna możliwość oceny on line - obsługa zakwaterowania (specjalne stawki dla uczestników, dogodne warunki rezerwacji) - wynajem sal konferencyjnych - obsługa cateringowa - obsługa multimedialna - wizualizacje miejsc