Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Pokazy samby brazylijskiej 100% Samba Show

Pokazy samby brazylijskiej 100% Samba Show

Sternicza 55, 01-350 Warszawa
www.pokazysamby.pl

Dane kontaktowe

Joanna Dorosz Manager ...... Pokaż telefon

Opis

100% Samba Show to wspólny projekt taneczny reprezentacji dwóch grup specjalizujących się w sambie karnawałowej. To energetyczne połączenie powstało ze wspólnej pasji do brazylijskich rytmów i chęci popularyzowania na rynku eventowym autentycznego show brazylijskiego.

Każda z grup od wielu lat prezentuje swoje indywidualne podejście do tańców brazylijskich, będąc niejednokroć inspiracją dla innych zespołów tanecznych, przez co powstał projekt będący esencją tego, co najlepsze w sambie brazylijskiej.

Wieloletnie doświadczenie sceniczne tancerek i tancerzy biorących udział w projekcie, pozwoliło na stworzenie grupy pokazowej, która proponuje publiczności całe spectrum choreografii brazylijskich: samba no pe, samba enredo, samba axe, Carmen Mirada, baile funk, afro brasil oraz radosne animacje i warsztaty taneczne. Spektakularne pokazy taneczne w wykonaniu 100% Samba Show to idealne rozwiązanie na oprawę artystyczną eventów firmowych oraz rodzinnych uroczystości.

Pulsująca samba i tancerki w oryginalnych, kolorowych piórach – brazylijskie show taneczne to piękna opowieść o tym, co w kulturze brazylijskiej najlepsze – energii, radości i wyobraźni. 100% Samba!

 

Atrakcje

  • Atrakcje - przerywniki

  • Rewia brazylijska Danca Brasil: tancerki, pokazy, samba! - Pokazy samby brazylijskiej 100% Samba Show Rewia brazylijska Danca Brasil: tancerki, pokazy, samba!
    W repertuarze tanecznym Danca Brasil między innymi: - samba brasil, samba reggae, funk brazylijski, hula, taniec afrykański i afro-brazylijski oraz choreografie na życzenie. Występujemy na: eventach firmowych, galach, konferencjach, jubileuszach, paradach, dniach miast, piknikach, na weselach i innych uroczystościach, w centrach handlowych, na warsztatach i imprezach integracyjnych, imprezach klubowych (otwartych i zamkniętych), firmowych kursach tańca i w wielu innych projektach. Występujemy na terenie całej Polski. www.facebook.com/dancabrasilpl www.dailymotion.com/dancabrasil Zapraszamy do współpracy.