W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Poland Convention Bureau POT

Poland Convention Bureau POT

Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa
www.poland-convention.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Agencje i organizatorzy
 • Usługi
 • Aktualności

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Usługi convention bureau

  Usługi convention bureau

Aktualności

 • Anna Górska została ponownie Przewodniczącą ICCA Central European Chapter

  Anna Górska została ponownie Przewodniczącą ICCA Central European Chapter -
  Anna Górska po raz drugi została wybrana na Przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej międzynarodowego stowarzyszenia ICCA. Do jej zadań będzie należało: przygotowanie rocznych planów dla oddziału, edukacja członków i rozwój aktywności stymulujących kontakty biznesowe pomiędzy nimi.

  Górska, która pełni obecnie funkcję Business Development Directora w Warszawskim Centrum EXPO XXI (zobacz obiekt), od początku aktywnie uczestniczy w pracach ICCA. Zaowocowało to m.in. organizacją dwóch konferencji tego stowarzyszenia w Gdańsku. Pani przewodnicząca jest też pierwszym w historii Polakiem w strukturach zarządu ICCA. "To niepodważalny dowód na to, że Polska zajmuje pozycję ważnego Partnera na mapie europejskich destynacji konferencyjnych" - twierdzą przedstawiciele Poland Convention Bureau. Kadencja Górskiej na stanowisku potrwa dwa lata.
   
  Stowarzyszenie ICCA (International Congress and Convention Association) to najbardziej znana i prestiżowa organizacja z dziedziny przemysłu spotkań na świecie. Obecnie należy do niej 944 członków/firm, skupiających specjalistów z branży turystyki biznesowej z 87 krajów.