W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

PPHU Robert's

Region: Ziemia Łódzka
ul. Siewna 9
94-250 Łódź
woj. łódzkie
Kontakt:
telefon:42 654 93 93
fax: 42 654 93 93

e-mail:
  Widok

  Firma Robert's istnieje na rynku od roku 1990, itd., itp.
  Jednak my nie będziemy Państwa zanudzać historią naszej firmy, jej niewątpliwymi sukcesami itp.

  Nie to jest najważniejsze.

   

  O wiele istotniejszy jest fakt, że nadciąga (a właściwie już jest ! )
  NOWA ERA MOBILNOŚCI - ERA
  SEGWAY'A

   

  Zanim poznasz bliżej Segway'a chcielibyśmy Cię poinformować, że nasza firma ma do zaoferowania wszystkie dostępne modele tych urządzeń, w dowolnych konfiguracjach, dostosowanych do Twoich potrzeb.

  Możesz je zakupić, możesz wynająć na na dowolny okres czasu lub skorzystać z naszych kompleksowych usług w zakresie wykorzystania Segway'a w akcjach promocyjnych czy innych imprezach.

   

  Segway - rozpocznij nowe życie

  Segway PT zaprojektowany został do wykorzystania wszędzie tam, gdzie można bezpiecznie spacerować. Dzięki temu praktycznie nieograniczona jest liczba jego zastosowań. A korzyści z niego płynące odkryły już tysiące firm z całego świata! Oprócz prestiżu, satysfakcji i uśmiechu na twarzy użytkownika, wystarczy przeliczyć koszty zaoszczędzonego czasu i energii, a decyzja nasuwa się sama.

  Segway to poważny środek transportu i wspaniała zabawa w jednym.

  Segway PT jest jak najbardziej poważnym środkiem transportu dostosowanym do współczesnych wymagań.

  Na Segway'u PT możesz jeździć wszędzie tam, gdzie nie możesz poruszać się samochodem lub rowerem - w sklepach, biurach, budynkach użyteczności publicznej, na lotniskach, dworcach, w windach lub metrze. Twórcy przygotowali pojazd do krótkich przejazdów nie przekraczających 8km, ale baterie umożliwiają przejechanie nawet 38km z jednego cyklu ładowania. Jest to zależne od terenu, ciężaru przewożonego ładunku czy też samego stylu jazdy.

   

  Segway PT jest nie tylko alternatywą do chodzenia.
  Jest alternatywą zmieniającą sposób postrzegania świata.

  Jedź Segway'em i bądź aktywny, pozostawiając za sobą trudności związane z korzystaniem z publicznego transportu czy samochodu na zatłoczonych ulicach. Podróżuj chodnikami i ścieżkami, ramię w ramię z pieszymi, z którymi możesz spokojnie rozmawiać nie przeszkadzając sobie wzajemnie. Dzieje się tak, iż jadący Segway'em nie zajmuje więcej miejsca niż spacerujący człowiek.

  Segway PT został zaprojektowany w trosce o środowisko i dlatego nie emituje szkodliwych spalin. Napędzany jest bardzo cichymi silnikami elektrycznymi, które czynią z niego urządzenie harmonijnie współpracujące z otoczeniem. Napędzany jest on dwoma bateriami litowo-jonowymi. Wystarczy zatem podłączyć Segway'a do zwykłego gniazdka elektrycznego, aby rozpocząć ładowanie. Warto podkreślić fakt, iż nawet 15-minutowe ładowanie daje maszynie wystarczająco energii, aby przejechać około 1,5 km, zaś koszt całodniowego ładowania baterii nie przekracza ceny pudełka zapałek.

   

  Myśl równa się ruch!

  Wejdź na pojazd i stań w pozycji wyprostowanej, a Segway PT automatycznie będzie utrzymywał Cię w pionie. Wystarczy, że pochylisz się do przodu, do tyłu, w prawo lub lewo, a Segway PT - dzięki technologii LeanSteer™ - przemieści się precyzyjnie w wybranym przez Ciebie kierunku, z prędkością jaką mu nadasz. Aby się łagodnie zatrzymać wystarczy się po prostu wyprostować. Ten sposób poruszania konstruktorzy Segway'a nazywają "kontrolą dynamicznej stabilizacji" (ang. Closed-loop dynamic stability control). Ale Ty nazwiesz to magią!

  Gdy jedziesz masz wrażenie, iż stanowi on naturalne uzupełnienie Twojego ciała. Dzięki temu, mimo, iż poruszasz się z prędkością jakbyś biegł (20km/h), cały czas czujesz się komfortowo i pewnie, masz wszystko pod kontrolą. Co ważne - nie męczysz się przy tym. Pozostaje tylko kwestia czy trudno nauczyć się jazdy na nim? Otóż nie. To kwestia minut, a dla niektórych nawet mniej. Istnieje tylko jedna rzecz, przed którą musimy Cię przestrzec - jazda na Segway'u uzależnia! Gdy tylko raz jej doświadczysz - ciągle będziesz szukał sposobności, aby to zrobić ponownie!