W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Pure Mind

Bogatyńska 3, 01-461 Warszawa
www.puremind.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
 • Aktualności

Aktualności

 • Dowiedz się, w jaki sposób należy profesjonalnie organizować eventy!

  Dowiedz się, w jaki sposób należy profesjonalnie organizować eventy! -
  Firma Pure Mind zaprasza do udziału w projekcie "Mój start up – warsztaty wspierające rozwój biznesu". Zajęcia, w których udział mogą wziąć organizatorzy eventów oraz osoby, które dopiero planują rozpocząć działalność w tej branży, odbędą się 18 października 2013 r. w Warszawie. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest serwis Konferencje.pl.
   
   
    
   
   
   
  Coraz więcej przedsiębiorstw i instytucji korzysta z usług agencji eventowych. Jednakże obecnie, by wyróżnić się w tej branży, nie wystarczy profesjonalnie zorganizować wydarzenie. Kluczową rolę odgrywa niekonwencjonalny pomysł oraz doskonała znajomość rynku. Dzięki szkoleniu organizowanemu przez Pure Mind poznacie Państwo najnowsze trendy branży eventowej oraz dowiecie się jak stworzyć i zarządzać własną agencją.
   
  Jak twierdzą przedstawiciele Pure Mind, będąc właścicielem Agencji Eventowej można zyskać wiele satysfakcji. Dodatkowo jest to interes bardzo opłacalny. Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, ciągły rozwój i twórcze życie – ten biznes jest dla Ciebie.
   
  Do uczestnictwa w projekcie zapraszamy wszystkich, którzy myślą o założeniu własnej agencji eventowej, pracowników dużych firm i korporacji, którzy są odpowiedzialni za organizację eventów, ale również tych z Państwa, którzy już prowadzą taką działalność i chcą zdobyć dodatkowe kompetencje, by ulepszyć funkcjonowanie agencji. Takiej wiedzy nie znajdziecie Państwo w książkach oraz internecie.
   
  Dzięki szkoleniu będzie można zyskać wiedzę nt. specyfiki organizacji eventów, nauczyć się podejmować trafne decyzje podczas prowadzenia biznesu, nauczyć się unikać notorycznie popełnianych błędów i poznać wiele unikalnych rozwiązań. Dzięki warsztatom dowiesz się, czy Twoje kompetencje i nastawienie współgra ze specyfiką tego biznesu oraz otrzymasz kluczowe narzędzia do powstania, przetrwania i rozwoju planowanego przez siebie przedsięwzięcia.
   
  Kluczowe elementy, które zostaną omówione podczas warsztatów to:
  - aspekty prawne (podstawy, pozwolenia, wymagania, ograniczenia)
  - trendy branży eventowej
  - specyfika funkcjonowania agencji
  - przedmiot działania/specjalizacje
  - podstawowy pracownik agencji – event manager
  - kto jest klientem agencji eventowej
  - modele rozwoju agencji eventowej
  - realia rynkowe (ceny, prowizje, współpraca, konkurencja, wizerunek, klienci…)
   
  Podczas warsztatów trenerem będzie związany z branżą eventową od 1999 roku Andrzej Bagniuk. Od 2000 roku prowadzi firmę Andrius Events, którspecjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń, promocji i doradztwie dla obiektów eventowych. Bagniuk świadczy rownież usługi jako podwykonawca, specjalizując się w organizacji wieczorów tematycznych. W 2008 r. wprowadził na rynek portal branżowy EventMapa.pl. Obecnie współtworzy Stowarzyszenie Branży Eventowej, pełniąc funkcję Prezesa Zarządu SBE. Największy sukces zawodowy to uruchomienie pierwszych w kraju studiów Event Management wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim (w ramach SBE). Studiował prawo (UAM), stosunki międzynarodowe (WSAP) oraz marketing i zarządzanie (UWB). Z wyboru człowiek od organizowania i zarządzania. Prywatnie jest zapalonym sportowcem -  chętnie jeździ rowerem, pływa, gra w siatkówkę, piłkę nożną i tenisa.
   
  Po zakończeniu warsztatów ich uczestnicy będą posiadali praktyczną wiedzę w zakresie zakładania i efektywnego prowadzenia biznesu w danej branży. Więcej informacji o warsztatach można uzyskać pod adresem: http://www.puremind.pl/category/dzialy/agencja-eventowa/