W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

Region: Ziemia Łódzka
ul. Tomaszowska 10D/40
96-200 Rawa Mazowiecka
woj. łódzkie
Kontakt:
telefon:46 832 37 49

e-mail:
  Widok

  Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczak Spółka Jawna posiadająca wpis do KRS nr 0000304602 to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Istniejemy na rynku już od 8 lat i dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w branży medycznej. Znamy i stosujemy wymogi NFZ oraz wytyczne Unii Europejskiej, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie i stosowanie się do wymogów legislacyjnych zarówno polskich, jak i europejskich.

  Nasza oferta to:

  • szkolenia i kursy z zakresu ratownictwa medycznego
  • outsourcing usług medycznych
  • zabezpieczenia medyczne

  Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni i czynni zawodowo ratownicy medyczni z minimum 3-letnim stażem pracy, w większości absolwenci akademii medycznych o kierunku ratownictwo medyczne, z tytułami magistra z zakresu ratownictwa medycznego.

  Możemy również poszczycić się znakomitą kadrą outsourcingową, wyszkolonymi i doświadczonymi pielęgniarkami i ratownikami medycznymi. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883) nie możemy udostępnić danych osobowych naszej kadry dydaktycznej na stronie internetowej, dane takie można uzyskać w oddziale firmy.