Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

Tomaszowska 10D/40, 96-200 Rawa Mazowiecka
www.rat-med.com.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • obsługa medyczna

Opis

Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczak Spółka Jawna posiadająca wpis do KRS nr 0000304602 to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Istniejemy na rynku już od 8 lat i dzięki temu mamy ogromne doświadczenie w branży medycznej. Znamy i stosujemy wymogi NFZ oraz wytyczne Unii Europejskiej, co pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie i stosowanie się do wymogów legislacyjnych zarówno polskich, jak i europejskich.

Nasza oferta to:

 • szkolenia i kursy z zakresu ratownictwa medycznego
 • outsourcing usług medycznych
 • zabezpieczenia medyczne

Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni i czynni zawodowo ratownicy medyczni z minimum 3-letnim stażem pracy, w większości absolwenci akademii medycznych o kierunku ratownictwo medyczne, z tytułami magistra z zakresu ratownictwa medycznego.

Możemy również poszczycić się znakomitą kadrą outsourcingową, wyszkolonymi i doświadczonymi pielęgniarkami i ratownikami medycznymi. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883) nie możemy udostępnić danych osobowych naszej kadry dydaktycznej na stronie internetowej, dane takie można uzyskać w oddziale firmy.

Usługi

 • Obstawy medyczne imprez masowych - Rat-Med P. Czyrka, R. Kaźmierczyk Spółka Jawna

  Bezpieczeństwo

  Nasza firma zajmuje się także organizacją zabezpieczeń medycznych wszelkiego rodzaju imprez masowych na terenie całego kraju.

  Współpracująca kadra medyczna posiada duże doświadczenie w ratownictwie medycznym oraz przy zabezpieczeniach medycznych:

  • koncertów,
  • festynów,
  • imprez okolicznościowych,
  • zawodów sportowych,
  • innych imprez.

  Profesjonalizm przy organizowaniu i realizacji zleceń to nasz atut, który zapewnia uczestnikom i organizatorom imprez pełne bezpieczeństwo i spokój.

  Nasz sprzęt jest zgodny z najnowocześniejszymi standardami, a kadra podejmuje czynności medyczne zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji.

  Do Państwa dyspozycji pozostają w pełni wyposażone zespoły Specjalistyczne oraz Podstawowe.

  Istnieje możliwość zabezpieczenia medycznego przez patrole piesze (np. dwóch ratowników) wyposażone w profesjonalny sprzęt do szybkiego udzielania pomocy.