Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skill Events

Batorego 16 lok.122, 02-591 Warszawa
skillevents.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon

Usługi

 • Catering plenerowy - Skill Events

  Catering

  Kiedy adrenalina zacznie opadać, poczujesz jak wzbiera w Tobie, zaraz obok euforii, wilczy apetyt. Właśnie wtedy Twoje nozdrza wypełni przyjemny zapach potraw z naszej kuchni. Ostrzegamy! Ten cudowny aromat potrafi zahipnotyzować, a niepowtarzalny smak, zniechęcić do Twojej dotychczasowej kuchni. Zadbał o to nasz kucharz - prawdziwy ekspert - poradzi sobie z każdym, nawet najbardziej wyrafinowanym zamówieniem.

  Możesz rozpłynąć się w prawdziwej polskiej kuchni, lub zatopić wszystkie zmysły w śródziemnomorskich daniach. Jeśli jednak pragniesz spróbować prawdziwie, sycącej i regenerującej siły, kuchni - nie obejdzie się bez wojskowych dań. Jest również możliwość skorzystania z gotowych zestawów z grilla, lub ogniska dostosowanego do warunków polowych. Jeśli masz większe wymagania, bez problemu zorganizujemy dla Ciebie pełną obsługę bankietu o najwyższym standardzie.

 • Pikniki firmowe - Skill Events

  Agencje i organizatorzy

  To co dla innych firm jest już szczytem możliwości, dla nas jest podstawą.

  Właśnie dlatego w samej Warszawie do Państwa dyspozycji oddajemy teren o powierzchni 12 hektarów wraz z pełną infrastrukturą. Obiekt znajduje się po praskiej stronie Wisły, przy Wale Miedzeszyńskim. Lokalizacja zapewni świetny dojazd zarówno transportem własnym jak i komunikacją miejską co czyni z niego obiekt ogólnodostępny.

      * pub na 100 osób
      * sala konferencyjna
      * miejsce piknikowe na około1000 osób
      * korty tenisowe
      * pole paintballowe
      * tor do jazdy na quadach

  Tylko 10 kilometrów od centrum Warszawy.

Atrakcje

 • Jazda czołgiem, pojazdem gąsienicowym, lot śmigłowcem - Skill Events

  Sporty motorowe

  Quadem jeździsz do pracy, a 4x4 to weekendowa rutyna? Nie zaskoczysz nas, za to my Ciebie tak. Czułeś kiedyś zapach ropy, jadąc wśród grzmotu gąsiennic czołgu T-34? Masz okazje spróbować rajdu tym zasłużonym czołgiem, lub spróbować jazdy gąsienicowym pojazdem ATS.

   

  Jeśli jednak pociąga Cię duża wysokość, powietrze i obserwacja, polecamy przelot śmigłowcem Mi2, którego do dziś używają jednostki szybkiego reagowania.

 • Paintball - Gry Leśne; Speedball; Paintball w terenie zabudowanym - Skill Events

  Gry i zabawy

  Zabawa – Sport – Hobby XXI wieku polegająca na strzelaniu żelatynowymi kulkami wypełnionymi farbą. Uczestnicy zabawy, podzieleni na zespoły mają do wykonania rozmaite misje i zadania. Na swej drodze napotykają przeciwników uzbrojonych w karabinki pneumatyczne (markery paintballowe), strzelających kulkami z farbą.

  Do dyspozycji naszych klientów oddajemy sprawdzony i niezawodny sprzęt takich marek jak: Tippmann, Land Rover, Yamaha.
  - 120 markerów Tippmann ACT, 15 Ego Etek, maski Vforce Armor i Shield
  - butle HP i CO2
  - 300 kompletów dwu-częściowych mundurów
  - dla najmłodszych uczestników zapewniamy specjalne maski typu VF EYE TACTICAL

   

  Gry Leśne

  Paintball Leśny to najpopularniejsza forma gry w paintball. Na specjalnie przygotowanym terenie (patrz. Lokalizacje imprez) możemy rozegrać jeden z bardzo licznych scenariuszy gier (np. zdobądź flagę przeciwnika, ochrona VIP-a, odbicie zakładników). Paintball leśny to połączenie podchodów, manewrów wojskowych z elementami gier strategicznych. Jest to znakomita rozrywka na świeżym powietrzu, ale również może stanowić doskonałe ćwiczenie pracy zespołowej i komunikacji
   

  Speedball

  Speedball to sportowa odmiana paintballu. W grze udział biorą dwa 5-7 osobowe zespoły. Gra odbywa się na specjalnie przygotowanym polu (ok. 50m. długości i 25 m. szerokości), zabezpieczonym specjalną siatką paintballową, na którym rozstawione są sztuczne przeszkody. Jest to jedna z najbardziej widowiskowych form paintballu ze względu na możliwość obserwowania całych rozgrywek przez osoby nie uczestniczące w grze. Speedball jest grą bardzo dynamiczną, wymaga dobrej współpracy członków drużyny, sprawnej komunikacji i przemyślanej strategii gry. Proponujemy turniej speedballowy zorganizowany na dmuchanym polu typu SUP’AIR BALL w oparciu o regulamin Polskiej Ligi Paintballowej, zgodnie z którym przeprowadzane są Mistrzostwa Polski w Paintballu. Zawody zostałyby zakończone wyborem najlepszej drużyny i zawodnika.
   

  Paintball w terenie zabudowanym

  Paintball w terenie zurbanizowanym to zyskująca coraz większą popularność odmiana tej gry. Dysponujemy zurbanizowaną częścią pasa taktycznego poligonu wojskowego w Wesołej, na której prowadzone są szkolenia jednostek specjalnych. Gra na tym terenie umożliwia realizację scenariuszy antyterrorystycznych tj. odbijanie zakładników, likwidacja terrorystów, szturmy budynków, itd. W grze wykorzystujemy środki pozoracji pola walki: świece dymne, granaty hukowe, granaty paintballowe. Tą formę paintballu polecamy szczególnie dla graczy z pewnym doświadczeniem szukających mocniejszych wrażeń.