W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Sky Bar

Kornica, ul. Zielona 11, 26-200 Końskie
http://skybarkielce.pl/

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Catering
 • Opis
 • Usługi

Opis

 Skybar to mobilne usługi barmańskie i baristyczne świadczone podczas wszelkich imprez okolicznościowych, firmowych, bankietów, konferencji. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności to alternatywa, która pozwoli Wam zmienić tradycyjną uroczystość okraszoną wódką i sokiem, w niezapomniany karnawał smaku, barw i dobrej zabawy.

 
SkyBar to również kreatywność – jeśli nie masz jeszcze swojego ulubionego drinka, stworzymy go dla Ciebie. Wystarczy kilka wskazówek co do twoich ulubionych składników. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie więc wszelkie szczegóły omawiamy podczas specjalnych sesji organizacyjnych. Więc jeśli nadal oczekujesz od swojego przyjęcia czegoś więcej niż tylko powielania schematów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Usługi

Catering

 • Skybarcafe - Agencja usług barmańskich i baristycznych. Barista na targi, mobilne drinkbary - Sky Bar

  Skybarcafe - Agencja usług barmańskich i baristycznych. Barista na targi, mobilne drinkbary

  …bo kawa to nie tylko codzienna rutyna!
  My o tym wiemy, dlatego w naszym wykonaniu, mała czarna to coś więcej. W każdej filiżance, oprócz świeżo mielonej arabiki, znajdziecie mnóstwo pasji i kreatywności! Dzięki w pełni wyposażonym i całkowicie mobilnym barom, Skybar cafe jest w stanie podzielić się z Wami magią, doskonale przygotowanej kawy, w dowolnym miejscu w Polsce. Targi, konferencje czy eventy firmowe to realizacje, których chętnie się podejmiemy. Wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt, pozwolą zaskoczyć Waszych Gości kawą z najwyższej półki, przygotowaną przez profesjonalnego baristów, pracujących w stylu latte art!

  -pracujemy bez potrzeby podłączania do wody!
  -wystarczy tylko gniazdko elektryczne!
  -możliwość zainstalowania frontowego panelu z własną grafiką!

  Zapraszamy do współpracy