Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Snowdoo Academy Zakopane / eventy zimowe w górach

Snowdoo Academy Zakopane / eventy zimowe w górach

Zubka 40, 34-500 Zakopane
www.snowdoo.pl

Dane kontaktowe

Oskar Pieprzak wspolwłaściciel 50157...... Pokaż telefony

Opis

Snowdoo - organizator zimowych wypraw na skuterach śnieżnych i eventów w górach. W ofercie wyprawy na skuterach śnieżnych, zimowe atrakcje - snow extreme games, snow rafting, snow tubbing, akcje lawinowe na skuterach śnieżnych z udziałem ratowników TOPR. Posiadamy własny sprzęt marki SkiDoo, 10 lat doświadczenia w zimowych warunkach i wiele ciekawych wypraw w ofercie. Snowdoo Academy to ciekawe tereny, najlepszy sprzęt, mili ludzie i gwarant wspaniałej zimowej przygody w górach.

Usługi

  • Quadoo - quady - wprawy na quadach  - Snowdoo Academy Zakopane / eventy zimowe w górach

    Agencje i organizatorzy

Atrakcje

  • Weekend Karpaty / skutery śnieżne Zakopane - Snowdoo Academy Zakopane / eventy zimowe w górach

    Sporty zimowe

    Weekend - Weekend Karpaty - dla spragnionych wielkiej przygody na skuterach śnieżnych proponujemy 3 dniową wyprawę w Rumuńskie Karpaty, a tam dziesiątki kilometrów tras i dobrej zabawy. Jedyne w Europie miejsce gdzie można spełnić swoje marzenia związane z zimą i skuterami śnieżnymi. Trasy ciągnące się kilometrami dochodzące do wysokości nawet 2200 metrów n.p.m. Wyjazd od Rumuni możliwy jest dla osób, które posiadają podstawowe umiejętności jazdy na skuterach. Oferta zawiera kompleksowy program z transportem, noclegami, wyżywieniem, wypożyczeniem skuterów.