Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Spider Games

Dębowa 6, 80-204 Gdańsk
www.spidergames.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Atrakcje

 • An-2 - Spider Games

  Sporty lotnicze

  Samolot An-2, zwany popularnie Antkiem zabiera na pokład 12 osób. Wśród miłośników lotnictwa jest samolotem kultowym, podobnie jak VW Garbus wśród miłośników motoryzacji. 

  Jego prosta konstrukcja, niezawodność, krótki rozbieg i dobieg powodują, że od lat `60 używany jest jako samolot do zadań specjalnych w różnych, trudnodostępnych rejonach świata.. 

  Przelot Antkiem robie spore wrażenie nawet na osobach, które dużo podróżują samolotami.

 • GPS Trekking - Spider Games

  Gry i zabawy

  Uczestnicy zabawy są dzieleni przez Instruktora na zespoły 2-4-osobowe. Każdy zespół zostaje wyposażony w mapę terenu i odbiornik GPS.
  Instruktorzy przygotowują kilkanaście punktów kontrolnych w terenie, w których znajdować się będą „lampiony” z zakodowaną informacją. Zadanie Uczestników polega na odnalezieniu wszystkich punktów kontrolnych w jak najkrótszym czasie.
  Po przybyciu ekip na metę Instruktor udostępni klucz do szyfru. Dodatkowe punkty otrzyma drużyna, która najszybciej odkoduje informację.
  Lampiony w punktach kontrolnych mogą zastąpić atrakcje: zadania alpinistyczne, strzelnice, Zorbing i inne.

 • Nurkowanie wrakowe - Spider Games

  Sporty wodne

  W zależności od zaawansowania Uczestników mogą być przeprowadzane na różnej głębokości oraz w różnych akwenach. Początkującym nurkom proponujemy wyprawę RIBami na Rybitwią Mieliznę na Zatoce Puckiej, gdzie pod okiem naszych instruktorów Uczestnicy wyprawy będą mogli bezpiecznie penetrować leżący na niewielkiej głębokości (do 6 metrów) wrak łodzi podwodnej.

 • Pojazdy Wojskowe - Spider Games

  Sporty motorowe

  Przejażdżka 36-tonowym czołgiem T-55 po bezdrożach poligonu to niezapomniana atrakcja. Pojazd zabiera jednocześnie maksymalnie 4 osoby. 2 z nich zajmują miejsca dla załogi wewnątrz kadłuba, pozostali mają możliwość obserwować teren z wieżyczki.
  Przejazd pozostawia wyraźne ślady w podłożu, dlatego atrakcję tę możemy organizować jedynie w miejscach do tego przeznaczonych.
  Pojazdem dużo lżejszym, bo ważącym już tylko (!) 14 ton jest SKOT, czyli czteroosiowy kołowy transporter opancerzony. Transporter zabiera na pokład jednorazowo nawet 14 osób. Układ napędowy 8x8 sprawia, że nie ma dla niego przeszkód nie do pokonania.