W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Studio Dekoracji Balonowych

Studio Dekoracji Balonowych

Władysława Hermana 2A lok. 15, 02-496 Warszawa
www.studiodb.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
Kategorie: Scenografia i dekoracje
 • Usługi

Usługi

Scenografia i dekoracje

 • Dekoracje przestrzenne i logotypy - Studio Dekoracji Balonowych

  Dekoracje przestrzenne i logotypy

  Obecnie dzięki szerokiej gamie kolorystycznej jak i zróżnicowanym kształtom i rozmiarom produkowanych balonów możliwe jest ich wykorzystanie także w budowie logotypów oraz figur przestrzennych związanych ściśle z działalnością firmy.

 • Targi, wystawy, prezentacje - Studio Dekoracji Balonowych

  Targi, wystawy, prezentacje

  Balony jako materiał idealnie nadają się do budowy wszelkiego rodzaju dużych konstrukcji, dzięki którym każde z organizowanych przez Państwa wydarzeń może nabrać wyjątkowego charakteru

 • Wypuszczanie balonów - Studio Dekoracji Balonowych

  Wypuszczanie balonów

  Jedna z najbardziej znanych i widowiskowych atrakcji związanych z balonami. W naszej ofercie mamy do zaproponowania zarówno wypuszczanie balonów pompowanych helem w niebo jak i pompowanych powietrzem i wypuszczanych z siatek w dół. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa bardzo efektowne wypuszczenie nawet z kilku miejsc jednocześnie. W każdym przypadku dokładamy wszelkich starań oraz służymy radą aby efekt był optymalny i jak najbardziej efektowny.