W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Studio MD

Ks. Witolda 19 m. 1, 04-492 Warszawa
http://fotostacja.pl/galeria/Inne_Ludzie

Dane kontaktowe

Miron Bogacki +4850...... Pokaż telefony
Kategorie: Obsługa techniczna

Opis

Zajmujemy się obsługą firm w zakresie różnych usług fotograficznych. Fotografujemy eventy, konferencje, imprezy integracyjne itp. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego kraju. Wykonujemy również sesje zdjęciowe z powietrza. Zadzwoń do nas aby poznać naszą pełną ofertę.

Usługi

Obsługa techniczna

  • Fotografia reportażowa - Studio MD

    Fotografia reportażowa

    Wykonujemy zdjęcia na eventach, konferencjach, imprezach integracyjnych itp. Dojeżdżamy do klienta na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografii profesjonalnej. Współpracujemy m.in. z PZU, TPsa, UW, BOSH, Unilever, BNP, itp..

  • Fotografia z powietrza - Studio MD

    Fotografia z powietrza

    Wykonujemy zdjęcia z powietrza z różnych środków latających. Używamy balonu, motolotni lub helikoptera w zależności od potrzeb i wymagań klienta. Dzięki szerokiemu spektrum środków latających możemy wykonywać zdjęcia lotnicze także w miastach i przy silnym wietrze. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w fotografii profesjonalnej. Działamy na terenie całego kraju.