W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Syskonf.pl

Ojcowska 3, 02-918 Warszawa
www.syskonf.pl

Dane kontaktowe

Agata Magdziarek Key Account Manager +48 6...... Pokaż telefony
Kategorie: Rejestracja i obsługa recepcji
 • Opis
 • Usługi
 • Aktualności

Opis

Syskonf

Usługi

Rejestracja i obsługa recepcji

 • System rejestracji i obsługi uczestników konferencji - Syskonf.pl

  System rejestracji i obsługi uczestników konferencji

  Syskonf.pl to internetowy system rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, szkoleń i innych eventów. Podstawową funkcją aplikacji jest możliwość łatwego i szybkiego uruchomienia formularza zgłoszeniowego on-line, który może być opublikowany na platformie Syskonf lub na stronie internetowej organizatora. Korzystanie z systemu nie wymaga wdrożenia ani instalacji jakiegokolwiek oprogramowania, a założenie bezpłatnego konta organizatora zajmuje niecałą minutę. Po zalogowaniu się, organizator może w ciągu kilku minut uruchomić rejestrację zgłoszeń na swoje wydarzenie. W panelu Syskonf.pl użytkownik samodzielnie określa: - nazwę, datę i miejsce wydarzenia - termin przyjmowania zgłoszeń oraz limit gości - kategorie uczestników - wysokość opłat rejestracyjnych dla poszczególnych kategorii uczestników - wymagane pola danych osobowych i danych służbowych - bazę noclegową - wybór warsztatów / wykładów / sesji - listę atrakcji i usług dodatkowych - dodatkowe opcje rejestracyjne - dostępne formy płatności za uczestnictwo - wymagane zgody i akceptacje Dane rejestrujących się uczestników zbierane są w bezpiecznej bazie danych, do której dostęp ma tylko organizator. Syskonf.pl nie ma dostępu do danych osobowych, jak również nie bierze udziału w pobieraniu ewentualnych opłat - uczestnicy płacą bezpośrednio na konto organizatora. Prosty w obsłudze panel administracyjny Syskonf.pl umożliwia organizatorowi m.in.: - stworzenie i samodzielne zarządzanie stroną wydarzenia - uruchomienie osobnego formularza do przesyłania prac naukowych / abstraktów - obsługę różnych systemów płatności on-line (m.in. DotPay, Polcard, eCard, przelewy24) - monitorowanie płatności - wystawianie i wysyłkę faktur (Pro Forma, VAT, zbiorczych / grupowych) - wysyłkę mailingu do uczestników - obsługę recepcji / rejestracji na konferencji - wydruk spersonalizowanych identyfikatorów i certyfikatów - integrację z aplikacjami mobilnymi - eksport danych uczestników do pliku Excel - eksport wystawionych faktur w formacie CSV, Excel, itp. System automatycznie kontroluje ustalone limity, weryfikuje poprawność danych, eliminuje duplikaty zgłoszeń oraz wysyła powiadomienia i potwierdzenia mailowe według szablonów ustalonych przez organizatora. Dzięki automatyzacji typowych zadań związanych z organizacją konferencji i innych wydarzeń wymagających rejestracji gości, system oszczędza czas i pieniądze oraz pozwala uniknąć pomyłek. Z platformy korzystają profesjonalni organizatorzy konferencji, agencje eventowe i sieci hoteli, jak również podmioty organizujące konferencje we własnym zakresie, m.in.: uczelnie wyższe, organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i fundacje. Każdy organizator otrzymuje bezpłatnie wsparcie techniczne. Syskonf został stworzony przez Netventure Sp. z o.o., firmę z ponad 16-letnim stażem w branży IT i 8-letnim doświadczeniem w obsłudze branży MICE. Projekt powstał przy współfinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Aktualności

 • Organizatorzy Global Landscapes Forum wybrali Syskonf.pl

  Organizatorzy Global Landscapes Forum wybrali Syskonf.pl -

  Jednym z wydarzeń towarzyszących UNFCCC COP19 będzie Global Landscapes Forum. Rejestracja uczestników na to międzynarodowe wydarzenie prowadzona jest z użyciem systemu obsługi konferencji polskiej produkcji.

  Global Landscapes Forum odbędzie się w Warszawie podczas światowego szczytu klimatycznego COP19/CMP9. W czasie dwudniowego forum omówione zostaną kwestie wpływu krajobrazu na politykę w zakresie zmian klimatu i założenia zrównoważonego rozwoju. Planowane jest kilkadziesiąt spotkań i paneli dyskusyjnych z udziałem 1500 przedstawicieli najważniejszych organizacji międzynarodowych i rządów, a także instytucji krajowych. Organizatorem konferencji jest Center for International Forestry Research (CIFOR), a lokalnym partnerem i producentem wykonawczym – Poland Concept DMC (ICP Group S.A.).

   

  Niezawodny system obsługi konferencji


  Do rejestracji i obsługi uczestników wydarzenia organizatorzy wybrali stworzony w Polsce system obsługi konferencji - Syskonf. Uruchomiony formularz zgłoszeniowy umożliwia delegatom GLF m.in. skomponowanie indywidualnej agendy z 32 dostępnych sesji i paneli dyskusyjnych, wybór tłumaczeń symultanicznych czy określenie wymagań odnośnie cateringu. Stosownie do profilu uczestnictwa system automatycznie nalicza właściwą opłatę rejestracyjną i udostępnia różne metody płatności (kartą kredytową on-line, przelewem bankowym). Syskonf porządkuje gromadzone dane, monitoruje należności oraz wystawia i wysyła faktury pdf, automatyzując szereg pracochłonnych zadań organizacyjnych. Aplikacja będzie także wykorzystana do druku identyfikatorów i zautomatyzowanej identyfikacji delegatów w czasie trwania forum.

  Na konferencję zarejestrowało się już ponad 1200 uczestników ze 112 krajów. Global Landscapes Forum odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2013 w głównym kampusie Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28.

  Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem:
  http://registration.landscapes.org

  Dodatkowe informacje:
  http://www.cop19.gov.pl/the-global-landscapes-forum-206