W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Szkoła Kajakarstwa Górskiego i Raftingu Retendo

Region: Małopolska
ul. Moszyńskiego 28
30-698 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:

e-mail:
  Widok

  NASZA FIRMA
  SZKOŁA KAJAKARSTWA GÓRSKIEGO i RAFTINGU działa od 1998 roku. Jednakże jej geneza sięga roku 1990. Właśnie wtedy, zaczęliśmy zgłębiać tajniki ekstremalnych sportów wodnych. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie kajakarstwem górskim, później, w miarę rozwoju, zaczęliśmy zgłębiać tajniki innych dyscyplin, których elementy są wykorzystywane w naszej dyscyplinie: techniki linowe, canyoning, pierwsza pomoc przedmedyczna...
  W 2003 r. nasza Szkoła zorganizowała wyprawę kajakową do Nepalu KAJAKIEM z EVERESTU - "HIMALAYAK 2003".

  NASZ SZEF
  Piotr Sikora, założyciel, a zarazem koordynator firmy, jako absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz były Prezes i Szkoleniowiec Akademickiego Klubu Kajakowego, posiada niezbędne w tej profesji przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne. O jego umiejętnościach świadczą zaś liczne sukcesy, min. zdobycie II miejsca w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski w kajakarstwie górskim oraz tytuł Mistrza Polski w kajakowym rodeo. Od 1993 roku organizator szkoleń na rzekach polskich i europejskich. Kierownik wyprawy KAJAKIEM z EVERESTU - "HIMALAYAK 2003".

  NASI INSTRUKTORZY
  Wieloletnie szkolenia przeistoczyły nas z amatorów w profesjonalistów. Dziś stanowimy wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Kompetencje to jedno, ale do posiadania uprawnień zobowiązują przepisy. My spełniamy warunki przepisów- nasi instruktorzy posiadają uprawnienia zawodowe Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kajakarstwo jak i uprawnienia Polskiego Związku Kajakowego oraz uprawnienia kajakowe PTTK. W każdym sezonie nasi instruktorzy spędzają setki godzin na wodzie jako kadra - to sprawia, że są prawdziwymi zawodowcami w swojej dziedzinie.

  NASZA DZIAŁALNOŚĆ
  Retendo to jedna z niewielu firm na polskim rynku, zajmująca się upowszechnianiem ekstremalnych sportów WHITE WATER. W naszej ofercie znajdują się szkolenia z zakresu kajakarstwa górskiego, oraz raftingu. Zaletą szkoleń, prowadzonych przez nas na każdym poziomie zaawansowania, w kraju i za granicą, jest profesjonalizm, solidność i bezpieczeństwo, na które kładziemy szczególny nacisk. Nasze metody i systemy szkoleniowe są dopracowywane i unowocześniane od wielu lat, a zarazem dostosowane w pełni do standardów europejskich, kładących duży nacisk na indywidualne podejście do klienta. Zaowocowało to otrzymaniem pozwolenia na organizowanie szkoleń instruktorów (instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Kajakarstwo). Posiadamy profesjonalny i niezawodny sprzęt, spełniający najwyższe oczekiwania.

  NASI KLIENCI
  Co roku organizujemy dla firm i osób prywatnych wiele imprez rekreacyjno - sportowych, których ogromną atrakcją są spływy pontonowe (tzw. rafting). Z naszych usług skorzystali już min. przedstawiciele takich firm jak Nationale Nederlanden, Nortel i Whirpool, Plus GSM, Alianz, BP. Współpracujemy też z renomowanymi agencjami turystycznymi, takimi jak np. firmy Trip lub Mr Travel.

  Jesteśmy przekonani, że nasza działalność jest całkowicie profesjonalna, a zarazem spełniająca wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dla tego z pełną odpowiedzialnością polecamy Państwu naszą wyjątkową ofertę i zachęcamy do skorzystania z niej. Jednocześnie pozostajemy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje.