W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

The Lobby

Sokolnicza5/19, 53-676 Wrocław
www.thelobby.pl

Dane kontaktowe

Grzegorz Kubecki Managing Director +48 5...... Pokaż telefon
Kategorie: Agencje i organizatorzy , Rejestracja i obsługa recepcji

Opis

The Lobby powstało na bazie wrocławskiego lidera na rynku eventowym – Agencji Joytown. Dzięki fuzji doświadczenia, kreatywności oraz nowatorskiego podejścia wydarzenia pod banderą The Lobby to innowacyjny wymiar Twojego biznesu jak również całkiem nowy sposób na motywację pracowników, ich odpoczynek oraz przede wszystkim – twoje zadowolenie. Nasza opieka eventowa nad Twoją firmą nie kończy się jednak przy realizacji konkretnego zlecenia. Nigdy nie wiadomo, kiedy z usługi The Lobby skorzysta twój potencjalny partner biznesowy lub klient dlatego naszym celem jest długofalowa współpraca. Oczywiście nastawiona na Twoje zadowolenie drogi kliencie. Wiele lat doświadczenia, kreatywnośc, zaangażowanie i pasja są naszymi najważniejszymi przesłankami, które według nas pozwalają na Państwa pełną satysfakcje podczas realizacje eventów firmowych. Cechy te pomagają również w samorealizacji w życiu zawodowym i prywatnym. O tym jednak możemy porozmawiac “na spokojnie” – Przy kawie. “Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość”

Usługi

Agencje i organizatorzy

  • Imprezy firmowe - The Lobby - The Lobby

    Imprezy firmowe - The Lobby

    Główną areną działań The Lobby są imprezy firmowe i integracyjne. Dotyczy to wszelkiego rodzaju bankietów, przyjęć, spotkań biznesowych czy innego rodzaju świadczeń, które są z nimi powiązane. Przy organizacji tego rodzaju eventów współpracujemy z wieloma profesjonalistami i ekspertami w różnych dziedzinach – cateringu, fotografii, nagłośnienia jak również z muzykami, konferasjerami czy innymi artystami z Wrocławia i całej polski, dzięki czemu świadczone przez nas usługi posiadają gwarancję Państwa zadowolenia. Jesteśmy dużymi zwolennikami przestrzegania zasad etyki biznesu, dlatego organizowane przez naszą firmę imprezy mają na celu długofalową współpracę, a nie jednorazową korzyść.

Rejestracja i obsługa recepcji

  • The Lobby Concierge - The Lobby

    The Lobby Concierge

     W The Lobby dokładamy wszelkich starań, aby każda usługa wykonywana przez Nas sprawiała Tobie, drogi kliencie, maksymalnie dużo satysfakcji i zadowolenia. Jak zapewne zdążyłeś zauważyć The Lobby tworzone jest przez profesjonalistów dla profesjonalistów dlatego też spełniamy nawet twoje najodważniejsze wymagania. Spośród szerokiej gamy naszych usług jedna z nich zasługuję na szczególną uwagę…. …. Oferujemy ci unikalną produkt – The Lobby Concierge. Czyli twojego osobistego asystenta. Unikalnego czarodzieja, który w mgnieniu oka potrafi spełnić wszystkie zachcianki. Bilety, restauracje, lot, transport, pokój i wiele innych… Czego tylko zapragniesz. Kim jest nasz Concierge? Osoba dyskretna, dystyngowana. Oczytana, posiadająca niebywałą wiedzę oraz posługujący się biegle językami obcymi. Osoba tajemnicza. Poznasz ją w The Lobby. Odpocznij…. Tym razem to Concierge zajmie się wszystkim…