W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Tor Gokartowy imola & more... w Piasecznie

Tor Gokartowy imola & more... w Piasecznie

Puławska 33, 05-500 Piaseczno k/Warszawa
www.imola.pl

Dane kontaktowe

Iwona Lipska Marketing Manager 22 75...... Pokaż telefony
Kategorie: Gry i zabawy , Sporty motorowe , Agencje i organizatorzy
 • Usługi
 • Atrakcje

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Organizacja imprez integracyjnych - Tor Gokartowy imola & more... w Piasecznie

  Organizacja imprez integracyjnych

  Od 1997 roku na naszym Torze bawiło się ponad 1500 firm. Doświadczenie uzyskane podczas tych lat powoduje, że naszą specjalnością jest organizacja imprez integracyjnych. Proponujemy Państwu spotkanie w duchu walki, podczas którego będziecie mieli możliwość wziąć udział w wielu ciekawych atrakcjach takich jak wyścigi gokartowe, gra paintball, karaoke, zabawa taneczna, jazda symulatorami samochodów rajdowych oraz wiele innych. Gwarantujemy kompleksową organizację imprez, od transportu zaczynając, poprzez wyścigi gokartowe oraz inne atrakcje, na cateringu i zabawie przy dobrej muzyce kończąc.

Atrakcje

Sporty motorowe

 • Gokarty - Tor Gokartowy imola & more... w Piasecznie

  Gokarty

  imola&more… w Piasecznie to wyjątkowe miejsce, gdzie spędzą Państwo niezapomniane chwile połączone z zabawą oraz rywalizacją sportową bez względu na warunki pogodowe. imola&more… to najnowocześniejszy tor gokartowy w Polsce, który istnieje od 1997 roku. W naszej ofercie mamy propozycje dla osób indywidualnych oraz grup.

Gry i zabawy

 • Paintball - Tor Gokartowy imola & more... w Piasecznie

  Paintball

  Gra paintball organizowana na zalesionym terenie z opuszczonym hotelem. Możliwe różne scenariusze imprez. Przykładowy scenariusz: 1. Powitanie gości. Przedstawienie zasad gry. 2. Podział na drużyny. 3. Przygotowania do gry: wyposażenie graczy w maski i stroje. 4. Gra: Podczas gry zawodnicy podzieleni są na 2 zespoły, z których każdy posiada w swojej bazie flagę. Zwykle celem gry jest zdobycie flagi przeciwnika i dostarczenie jej do swojej bazy nie dając się przy tym trafić kulką (wyeliminować). Oczywiście jest to tylko przykład, a scenariuszy jest bardzo dużo. Jako iż każdy z nich trwa około 20-30 minut, podczas całej imprezy jest możliwość rozegrania wielu scenariuszy. 5. Uroczyste ogłoszenie wyników.