W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Toruń Convention Bureau

Toruń Convention Bureau

Ducha Świętego 5/4, 87-100 Toruń
http://www.lottorun.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefon
 • Aktualności

Aktualności

 • Toruń Convention Bureau wznawia działalność

  Toruń Convention Bureau wznawia działalność -

  Toruń Convention Bureau wznawia swoją działalność. Tym razem działać będzie w strukturach toruńskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

  Celem każdego lokalnego oddziału convention bureau jest promowanie danego miasta i okolicy pod kątem organizacji spotkań - konferencji, kongresów, eventów i innych wydarzeń biznesowych. W związku z powstaniem zgromadzenia turystyczno-biznesowego w Toruniu, które jest inicjatywą podmiotów związanych z przemysłem spotkań (hoteli, centrów konferencyjnych i kongresowych oraz organizatorów spotkań i eventów) Toruń Convention Bureau będzie wspólnie z LOT-em reklamowało miasto jako miejsce atrakcyjne do organizacji konferencji dzięki istniejącym i powstającym inwestycjom.

  - Cieszę się, że dzięki dostrzeżeniu wspólnego celu podmiotów zainteresowanych zrzeszonych w LOT Toruń udało się powołać jednostkę odpowiedzialną za promocję i pozyskiwanie wydarzeń do naszego miasta. Wierzę, że realizowane wspólnie działania zdecydowanie wpłyną na postrzeganie i znaczenie miasta w zakresie przemysłu spotkań. – mówi Ryszard Kruk, Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Toruniu.

  Kierownikiem biura LOT-u została Katarzyna Kozłowska.