W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Biuro Organizacji Konferencji i Zjazdów Fundacji Uniwersytetu Medycznego BOKiZ

Warsaw Convention Bureau

pl. Zamkowy 10, 00-277 Warszawa
www.warsawconvention.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony
Kategorie: Atrakcje turystyczne , Agencje i organizatorzy
 • Opis
 • Usługi
 • Atrakcje
 • Aktualności

Opis

WCB zajmuje się promocją Warszawy w kraju i za granicą, jako miejsca dla szeroko pojętej turystyki biznesowej – kongresów, konferencji, imprez targowych, podróży motywacyjnych oraz indywidualnych podróży służbowych.
Ponadto WCB organizuje podróże studyjne dla zagranicznych dziennikarzy i organizatorów międzynarodowych konferencji i kongresów, aby zaprezentować im różnorodności warszawskich atrakcji oraz możliwości jakie oferuje turystom biznesowym stolica Polski.


Wsparcie wydarzeń biznesowych odbywa się poprzez:

- pomoc w wyborze obiektu na organizację konferencji czy gali otwierających i zamykających wydarzenie

- zaaranżowanie stoiska promocyjnego Warszawy z bezpłatnymi materiałami informacyjnymi i osobą udzielającą informacji turystycznej podczas konferencji

- przekazanie materiałów promocyjno-informacyjnych o Warszawie jako uzupełnienie pakietów konferencyjnych

- organizację zwiedzania Warszawy dla uczestników konferencji. 

Usługi

Agencje i organizatorzy

 • Usługi convention bureau

  Usługi convention bureau

Atrakcje

Atrakcje turystyczne

 • Przejdź sie po ogrodzie położonym na dachu Biblioteki Uniwersystetu Warszawskiego - Warsaw Convention Bureau

  Przejdź sie po ogrodzie położonym na dachu Biblioteki Uniwersystetu Warszawskiego

  Nowoczesny gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i składa się z dwóch budynków: frontowego i głównego. Obie części połączone są uliczką, przykrytą przeszklonym dachem. Największą atrakcją BUW-u jest ogród na dachu budynku. Jest on jednym z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie. Ogród uniwersytecki jest ogólnie dostępny i stanowi doskonałe miejsce wypoczynku. Ogród składa się z dwóch części: górnej i dolnej, połączonych strumieniem z kaskadowo spływającą wodą. Można w nim podziwiać różnorodne gatunki i odmiany roślin, posadzone w trzech odmiennie skomponowanych częściach. Z mostków i tarasu widokowego można podziwiać panoramę Warszawy, Most Świętokrzyski i Wisłę. Odwiedzający ogrody mogą też przez specjalne okna lub szklany dach zajrzeć z góry do wnętrza Biblioteki.
 • Zobacz wspaniałe dzieła zgromadzone w Muzeum Narodowym - Warsaw Convention Bureau

  Zobacz wspaniałe dzieła zgromadzone w Muzeum Narodowym

  Muzeum Narodowe w Warszawie posiada jedną z największych kolekcji dzieł sztuki w Polsce. Przez ponad 140 lat zgromadzono blisko milion dzieł sztuki. Warto zwiedzić Galerię Malarstwa Polskiego przedstawiającą w układzie chronologicznym nurty i style w malarstwie polskim od XVI wieku do I wojny światowej. Prezentuje ona dzieła najwybitniejszych artystów polskich, m.in.: Marcella Bacciarellego, Jana Matejki, Józefa Chełmońskiego, Józefa Mehoffera, Jacka Malczewskiego czy Olgi Boznańskiej. Niekwestionowaną atrakcją Muzeum jest ogromny obraz Jana Matejki (XIX w.): „Bitwa pod Grunwaldem” o imponujących wymiarach: 426 × 987 cm.
 • Zwiedzanie Zespołu Pałacowo - Parkowego w Wilanowie - Warsaw Convention Bureau

  Zwiedzanie Zespołu Pałacowo - Parkowego w Wilanowie

  Zapraszamy państwa do przechadzki po jednym z najcenniejszych zabytków polskiego baroku. Zespół Pałacowo-Parkowy został zbudowany dla króla Jana III Sobieskiego. Bezpośrednią oprawę Pałacu stanowi przylegający do pałacu imponujący ogród.

Aktualności

 • Ambasadorzy Kongresów spotkali się na Stadionie Narodowym w Warszawie

  Ambasadorzy Kongresów spotkali się na Stadionie Narodowym w Warszawie -

  5 marca 2013 r. warszawskie biuro spotkań zorganizowało spotkanie dla warszawskich Ambasadorów Kongresów, którego celem było omówienie nowych trendów w branży oraz przedstawienie możliwości zaplecza konferencyjnego Stadionu Narodowego.

   

   

   

   

   

   


  W trakcie spotkania przedstawiciele Warsaw Convention Bureau zaprezentowali aplikację multimedialną - nowoczesne narzędzie do prezentacji możliwości konferencyjnych Warszawy na targach, road showach i innego tego typu wydarzeniach sprzedażowych. W programie znalazły się również prezentacja spółki PL 2012+, która zarządza stadionem oraz wycieczka po obiekcie.

  Oddany do użytku na początku 2012 roku Stadion Narodowy jest największym sportowym obiektem w Polsce - jest w stanie pomieścić 57 tysięcy kibiców na meczach piłkarskich oraz około 70 tys. osób w trakcie imprez sportowych, widowisk artystycznych, koncertów i festiwali. Stadion oferuje jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w stolicy - mogą odbywać się na nim konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe a także targi i wystawy wymagające nietypowych rozwiązań.

  źródło: Warsaw Convention Bureau