Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.
Warsaw Convention Bureau

Warsaw Convention Bureau

pl. Zamkowy 10, 00-277 Warszawa
www.warsawconvention.pl

Dane kontaktowe

...... Pokaż telefony

Opis

WCB zajmuje się promocją Warszawy w kraju i za granicą, jako miejsca dla szeroko pojętej turystyki biznesowej – kongresów, konferencji, imprez targowych, podróży motywacyjnych oraz indywidualnych podróży służbowych.
Ponadto WCB organizuje podróże studyjne dla zagranicznych dziennikarzy i organizatorów międzynarodowych konferencji i kongresów, aby zaprezentować im różnorodności warszawskich atrakcji oraz możliwości jakie oferuje turystom biznesowym stolica Polski.


Wsparcie wydarzeń biznesowych odbywa się poprzez:

- pomoc w wyborze obiektu na organizację konferencji czy gali otwierających i zamykających wydarzenie

- zaaranżowanie stoiska promocyjnego Warszawy z bezpłatnymi materiałami informacyjnymi i osobą udzielającą informacji turystycznej podczas konferencji

- przekazanie materiałów promocyjno-informacyjnych o Warszawie jako uzupełnienie pakietów konferencyjnych

- organizację zwiedzania Warszawy dla uczestników konferencji. 

Usługi

  • Agencje i organizatorzy

    Usługi convention bureau

Atrakcje

  • Przejdź sie po ogrodzie położonym na dachu Biblioteki Uniwersystetu Warszawskiego - Warsaw Convention Bureau

    Atrakcje turystyczne

    Nowoczesny gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego i składa się z dwóch budynków: frontowego i głównego. Obie części połączone są uliczką, przykrytą przeszklonym dachem. Największą atrakcją BUW-u jest ogród na dachu budynku. Jest on jednym z największych i najpiękniejszych ogrodów dachowych w Europie. Ogród uniwersytecki jest ogólnie dostępny i stanowi doskonałe miejsce wypoczynku. Ogród składa się z dwóch części: górnej i dolnej, połączonych strumieniem z kaskadowo spływającą wodą. Można w nim podziwiać różnorodne gatunki i odmiany roślin, posadzone w trzech odmiennie skomponowanych częściach. Z mostków i tarasu widokowego można podziwiać panoramę Warszawy, Most Świętokrzyski i Wisłę. Odwiedzający ogrody mogą też przez specjalne okna lub szklany dach zajrzeć z góry do wnętrza Biblioteki.