W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Warszawskie Gry Miejskie

Warszawskie Gry Miejskie

Podczaszyńskiego 18/23, 01-867 Warszawa
www.warszawskiegrymiejskie.pl

Dane kontaktowe

Barbara Kotarba koordynator projektu 601 8...... Pokaż telefony
Kategorie: Gry i zabawy , Imprezy tematyczne

Opis

WARSZAWSKIE GRY MIEJSKIE – NAJLEPSZA INTEGRACJA W MIEŚCIE! Przekonajcie się, że nasze programy są oryginalne, pomysłowe, zabawne i z domieszką historii. Przekonajcie się, że współpraca z nami ułatwia organizację spotkania - zdejmiemy brzemię myślenia o różnych drobiazgach podczas realizacji zlecenia. Wykorzystamy gotowe programy lub napiszemy scenariusz specjalnie na Wasze potrzeby. Specjalizujemy się w grach miejskich – dla firm, urzędów, organizacji. Zaplanujemy również pobyt zagranicznych gości wraz z ciekawym, niestandardowym programem zwiedzania miasta lub inną rozrywkę w czasie wolnym. Wyczarujemy dodatkowo pikniki, imprezy wieczorne, programy plenerowe. Kto to wykonuje? Jesteśmy przewodnikami miejskimi, absolwentami AWF, ASP, UW. Ludzie z doświadczeniem, ale jeszcze młodzi. Wiecznie młodzi.

Atrakcje

Gry i zabawy

  • "Wehikuł Czasu" gra miejska

    Ale mamy też złe wieści: niespodziewanie znaleźliście się w pułapce czasu – nie będziecie mieli wpływu na czas w jakim się znajdziecie. Wasz wehikuł zaciął się.Aby powrócić do roku 2011 musicie odszukać sprawną machinę czasu. OSTRZEŻENIE: musicie się spieszyć, macie tylko 120 minut (czas zależny od sytuacji). Jeśli nie zdążycie – pozostaniecie w pułapce czasu na zawsze. I nie dotrzecie na swoją kolację/drinka. Podczas drogi spotkacie osoby, które mogą udzielić Wam informacji ale także przekażą zadania do wykonania.