W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Wypozyczenia.com

Region: Mazowsze
ul. Al. Stanów Zjednoczonych 53
04-028 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:80 100 94 79

e-mail:
  Widok

  W branży eventowej działamy od ponad 10 lat. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu i znajomości branży, jesteśmy w stanie dopasować wypożyczany sprzęt do indywidualnych wymagań naszych klientów.

  Naszą domeną jest wynajem laptopów i projektorów multimedialnych, ale w naszej ofercie wypożyczeń znajdą Państwo również telewizory plazmowe, LED, monitory, ekrany projekcyjne, komputery stacjonarne, sprzęt nagłaśniający oraz urządzenia sieciowe.
  Wypożyczamy również tablety, konsole Playstation, Xbox, profesjonalne kamery wideo oraz czytniki kodów.

  Możemy również zaproponować naszą obsługę techniczną podczas trwania Państwa eventu. Dzięki temu będą Państwo mieli pewność, że Państwa impreza przebiegnie bez przykrych niespodzianek technicznych.

  Wypożyczany sprzęt jest naszą własnością i posiadamy go od nowości, dzięki czemu gwarantujemy jego niezawodność. Jesteśmy w stanie dostarczyć dowolną ilość wypożyczanego sprzętu w każde miejsce w Polsce.