W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja Power - Event Incentive Conference Sport

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 224 59 83

e-mail:
Widok

Agencja Power doceniona za solidność i wkład w branżę MICE

Agencja Power doceniona za solidność i wkład w branżę MICE -

Agencja Power została odznaczona Certyfikatem Platynowym w tegorocznej edycji programu Firma Roku, organizowanego przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, jako godna zaufania firma branży MICE.

 

Wyróżnienie podczas uroczystej konferencji, która odbyła się 26 września 2014 r. w Warszawie, odebrała Olga Krzemińska-Zasadzka, dyrektor zarządzająca Agencji Power.

 

Rzetelny partner na konferencje i eventy

 

Podczas weryfikacji firmy przez jednostkę zewnętrzną pod uwagę brane były takie kryteria, jak wkład agencji w rozwój rynku branżowego oraz uzyskane przez nią wyróżnienia. Otrzymany przez przedsiębiorstwo certyfikat jest potwierdzeniem, że jest ono godne zaufania, a jego standardy działania gwarantują solidność i pewność zawieranych transakcji oraz realizowanych zleceń.

 

Doświadczenie w organizacji spotkań i nieustanny rozwój

 

Istniejąca od 1997 roku w Warszawie Agencja Power specjalizuje się w organizacji konferencji, uroczystych gal, wyjazdów incentive i imprez firmowych. Wśród najważniejszych realizacji firmy wymienić należy konferencje dla firm Chiesi i Citrix, cykl spotkań dla dealerów firmy Volkswagen, piknik rodzinny Grupy Polsat i Polkomtel, galę Osobowość Roku MICE Poland 2012 (zobacz relację), wyjazd integracyjno-motywacyjny Trzy Żywioły dla Panattoni Europe, wyjazd Start Volvo Ocean Race dla pracowników i dystrybutorów firmy SCA Hygiene oraz takie wydarzenia sportowe, jak Tech Data Snow Adventure czy Gran Turismo Polonia.

 

Agencja Power Warszawa organizacja eventów konferencji incentive MICE

 

- Gwarantem wysokiej jakości naszych usług jest doświadczenie zdobyte podczas wielu eventów oraz stała weryfikacja trendów panujących na rynku - przekonuje Olga Krzemińska-Zasadzka. - Wykorzystując najnowsze osiągnięcia techniki zapewniamy niepowtarzalność i wyjątkowość przygotowywanych przez nas szkoleń. Organizując szkolenie lub konferencję powinniśmy zwrócić uwagę na szereg elementów, które mogą przesądzić o sukcesie wydarzenia. Po wielu latach doświadczeń wiemy, że najbardziej kluczowe są: osoby szkolące, odpowiedni konferansjer, sprzęt, miejsce, dobranie odpowiednich osób do obsługi konferencji oraz doświadczona agencja do współpracy. Jako zespół Agencji Power wielokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, że organizując konferencję lub szkolenie warto jest wyjść poza standardowe konferencyjne ramy i zaoferować uczestnikom coś więcej. Wówczas atmosfera dobrej zabawy, wyzwań, przekraczania granic, radość z nowych doświadczeń otwiera ludzi na zmiany w swoich postawach - dodaje dyrektor agencji.

 

Członek Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce

 

Wcześniej, w czerwcu 2014 r. Agencja Power dołączyła do Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (wizytówka SKKP). Jak podkreślają jej przedstawiciele, jest to początek długoterminowej polityki agencji, której założeniem jest podnoszenie standardów wykonywanej pracy w czterech głównych obszarach działalności, którymi są: event, incentive, conference oraz sport. Poprzez bycie członkiem stowarzyszenia firma dąży dokonsolidacji branży i mówienia jednym głosem we wszystkich istotnych dla niej kwestiach, takich jak terminy płatności agencji i podwykonawców czy zasady ogłaszania przetargów publicznych.