W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Agencja Power - Event Incentive Conference Sport

Region: Mazowsze
ul. Kowalczyka 1 lok 31
03-193 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 224 59 83

e-mail:
Widok

Agencja eventowa Power odznaczona certyfikatem jakości Solidna Firma

Agencja eventowa Power odznaczona certyfikatem jakości Solidna Firma -

Od niedawna warszawska Agencja Power może pochwalić się certyfikatem jakości Solidna Firma 2014, którym została uhonorowana podczas gali przyznania wyróżnień 12 lutego w Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

 

Od 2012 roku w ramach programu Solidna Firma, prowadzone są działania promujące i wspierające polskie firmy łącznie z nagradzaniem ich za osiągnięte sukcesy. Certyfikat jakości przyznawany corocznie przedsiębiorcom, stanowi potwierdzenie ich rzetelności i profesjonalnego podejścia do klientów biznesowych.  

 

Działająca na polskim rynku eventowym od 1997 roku agencja Power, prowadzi swoje działania głównie w zakresie organizacji wydarzeń rozrywkowych, kulturalnych i rekreacyjno-sportowych, a także imprez motywacyjnych oraz konferencji. Do roku 2014 firma działała pod nazwą PowerSport, a obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych agencji zajmujących się kompleksową organizacją eventów. Jak podkreśla Piotr Zasadzki, który w imieniu zarządu odebrał certyfikat, firma z pewnością nie spocznie na laurach: - Z roku na rok, będziemy starali się zwiększać nasze obroty, tak jak miało to miejsce w 2014 roku. Dodatkowo zależy nam na tym, aby wprowadzać najwyższe standardy realizacji i obsługi na rynku eventów i wyjazdów incentive. – zaznaczył Event & Incentive Director agencji Power.