W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Art Zone Events

Region: Pomorze
ul. Kilińskiego 1/5
80-452 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 342 42 03
fax: 58 342 42 03

e-mail:
Widok

Realizacja Gali Amberif 2011

Art Zone Events zajął się kompleksową produkcją eventu "Gala Amberif 2011".

 

440 wystawców z 16 krajów, od Polski po Indie. Od małych firm rodzinnych, przez projektantów po duże firmy jubilerskie. Prawie 5 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej. Przez cztery dni trwania 18. Międzynarodowych Targach Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF targi odwiedziło ok. sześciu tysięcy właścicieli sklepów jubilerskich, hurtowni i galerii sztuki z czterdziestu państw świata.

AMBERIF to impreza adresowana do wszystkich, dzięki którym kamienie i wyroby jubilerskie trafiają do klientów z całego świata: właścicieli galerii, sklepów jubilerskich i hurtowni. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych, ale i rozeznania najnowszych, światowych trendów. Stałymi bywalcami targów są również ci, których aktywność związana jest z rynkiem jubilerskim: producenci i dystrybutorzy sprzętu dla branży jubilerskiej, specjaliści tematu, naukowcy, placówki muzealne, stowarzyszenia i fundacje.

 


Galeria

  • Realizacja Gali Amberif 2011 -
  • Realizacja Gali Amberif 2011 -
  • Realizacja Gali Amberif 2011 -
  • Realizacja Gali Amberif 2011 -
  • Realizacja Gali Amberif 2011 -