W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

AVrent Wypożyczalnia Sprzętu Multimedialnego i Interaktywnych Technologii Eventowych

Region: Mazowsze
ul. Piastów Śląskich 49
01-494 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:60 169 88 88 , 22 425 40 00
fax: 22 465 96 98

e-mail:
Widok

Niebanalne i nowoczesne konferencje z firmą AVrent

Niebanalne i nowoczesne konferencje z firmą AVrent -

Planujesz konferencję, chcesz zrobić wrażenie na jej uczestnikach, a wszystkie dotąd wykorzystane przez Ciebie metody i sprzęty wydają Ci się niewystarczające? To może poprowadzisz ją gestem lub „wynajmiesz” wirtualnego prezentera, a potem zagracie w Human Joystick? Oto nowoczesne technologie eventowe firmy AVrent.


 

Jeśli znudziły Ci się standardowe metody prezentacji, czyli ekran, prowadzący i siedząca milcząca widownia, szukasz czegoś efektownego, by uzyskać efekt WOW i jednocześnie mobilizującego uczestników konferencji do czynnego współtworzenia Twojego eventu, poznaj interaktywne technologie eventowe firmy AVrent.


 

Nie tylko wypożyczalnia sprzętu na konferencje...AVrent to wypożyczalnia sprzętu multimedialnego. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak jej propozycje są nowoczesne, ciekawe i skuteczne. Firma istnieje od 2004 roku i do tej pory obsłużyła pod kątem wyposażenia w sprzęt multimedialny ponad 1800 różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, targów, koncertów, szkoleń czy spotkań biznesowych w całej Polsce, w tym firm takich, jak Telewizja Polska czy TVN.

Obok projektorów multimedialnych, monitorów LED/LCD, monitorów bezszwowych, oświetlenia, nagłośnienia, notebooków, tabletów, infokiosków oraz systemy do głosowań są nowoczesne interaktywne technologie eventowe, które z powodzeniem mogą wyróżnić Twoją konferencję spośród innych.


 

Sposób na interaktywne spotkanie lub eventCo kryje się pod tajemniczymi nazwami tych technologii? W końcu nazwy Human Joystick czy iFloor brzmią jak gadżety dla dzieciaków… Czy na pewno? Human Joystick to gry kinowe wyświetlane podczas trwania bloku reklamowego. Metoda ta może być wykorzystywana w każdej sali, także konferencyjnej jako urozmaicenie i uaktywnienie uczestników eventu. Human Joystick umożliwia wszystkim widzom przesuwanie obiektów na ekranie wykorzystując swoje ciało jak joystick. Każda gra tworzona jest i projektowana indywidualnie, według potrzeb i wskazówek klienta.

Systemy interaktywnych powierzchni iFloor to technologia prezentacji, która polega na wyświetleniu na wybranej płaszczyźnie jednej z kilkunastu gotowych koncepcji animacji. Tą płaszczyzną nie musi być podłoga. Może to być również ściana, stół, bar, lada, a wyświetlenie może być zarówno pionowe, jak i poziome. Koncepcje te to reakcje wyświetlanego obrazu pod wpływem ruchu. Każdy taki efekt ma swoje tło dźwiękowe, a elementy animacji można przeplatać i modyfikować.

 

Pozostałe technologie eventowe są równie ciekawe: piramidy holograficzne to urządzenia potrafiące stworzyć efekt hologramu, wirtualny prezenter to projekcja wcześniej przygotowanego filmu na powierzchni wyciętej zgodnie z kształtem ciała prezentera, dzięki czemu uzyskuje się efekt „żywej” osoby, video mapping, czyli wyświetlanie wizualizacji na budynkach, przedmiotach oraz innych obiektach przy wykorzystaniu ich struktury, czy  rzeczywistość rozszerzona Augmented Reality. AVrent oferuje także monitory i stoły dotykowe iTable, systemy interaktywne sterowane ruchem i gestem oraz dotykowe folie projekcyjne.

 

Przy takiej porcji nowych rozwiązań można się pogubić… Jednak AVrent nie tylko wypożycza sprzęt, ale również doradza, dostarcza, instaluje i co więcej, w trakcie eventu pilnuje, by wszystko działało nienagannie.

Jeśli jesteście zainteresowani, oto kontakt do wypożyczalni AVrent: (22) 425 40 00, 601 698 888, e-mail: .