W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Convention Bureau Katowice

Region: Górny Śląsk
ul. Rynek 13/110
40-013 Katowice
woj. śląskie
Kontakt:
telefon:32 259 32 15
fax: 32 253 74 23

e-mail:
Widok

Katowice promowały konferencje podczas MICE CEE w Bukareszcie

Katowice promowały konferencje podczas MICE CEE w Bukareszcie -

Podczas wydarzenia, które zakończyło się 11 lutego 2014 r. w Bukareszcie przedstawiciele śląskiego biura spotkań odbyli 30 spotkań z organizatorami spotkań z Europy, USA i Indii, zaprezentowali ofertę Katowic i regionu przed wszystkimi uczestnikami wydarzenia oraz odbyli liczne rozmowy kuluarowe i zyskali nowe kontakty biznesowe.

 

Zakres tematyczny „MCE CEE Event for Central & Eastern Europe” był bardzo zróżnicowany – padały zapytania o możliwość organizacji w Katowicach zarówno dużych wydarzeń kongresowych, jak i spotkań dla grup liczących 20-150 osób.

 

Konferencje i kongresy szansą dla Katowic i Śląska

 

Jak mówią przedstawiciele Katowice Convention Bureau, z rozmów z zagranicznymi organizatorami spotkań jasno wynika, że są oni coraz bardziej zainteresowani organizacją spotkań w Europie Środkowo-Wschodniej. Stawiają przy tym określone warunki – m.in. noclegi w hotelach o kategorii minimum czterech gwiazdek, przeważnie należących do znanych sieci międzynarodowych. Warunkiem niezbędnym jest także łatwa dostępność destynacji drogą lotniczą. Katowice już teraz spełniają oba powyższe warunki. Ważnym aspektem, który może przyciągnąć do Katowic i regionu nowe wydarzenia biznesowe, jest także wysoki poziom usług oraz bardzo konkurencyjny poziom cen.

Zobacz także: Co nowego na Śląsku? Nowe obiekty konferencyjne w 2013 i 2014 r.