W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Convention Bureau Katowice

Region: Górny Śląsk
ul. Rynek 13/110
40-013 Katowice
woj. śląskie
Kontakt:
telefon:32 259 32 15
fax: 32 253 74 23

e-mail:
Widok

Raport 2011: Rynek spotkań w Katowicach

Raport 2011: Rynek spotkań w Katowicach -

Kto przyjeżdża do Katowic w celu odbycia spotkania biznesowego, jak długo trwają takie spotkania, a co najważniejsze – jakie są korzyści dla branży MICE oraz miasta dzięki organizacji na jego terenie kongresów, konferencji i wydarzeń korporacyjnych. Czy na tym w ogóle da się zarobić?
 

 

Na te i inne pytania dotyczące przemysłu spotkań w Katowicach odpowiada „Rynek Spotkań Konferencyjnych i Wydarzeń w Katowicach – Raport 2011” autorstwa Krzysztofa Cieślikowskiego, badacza rynku turystyki biznesowej, wykładowcy akademickiego oraz członka zespołu opracowującego Strategię Rozwoju Turystyki Województwa Śląskiego (szczegółowa informacja o autorze znajduje się w przedmiotowym raporcie).

Raport powstał we współpracy z Convention Bureau Katowice.

 
Raport pobrać można ze strony: http://www.silesia-sot.pl/wp-content/uploads/2012/01/Rynek_spotka%C5%84_w_Katowicach_2011a.pdfźródło:  www.convention.katowice.pl