W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Convention Bureau Katowice

Region: Górny Śląsk
ul. Rynek 13/110
40-013 Katowice
woj. śląskie
Kontakt:
telefon:32 259 32 15
fax: 32 253 74 23

e-mail:
Widok

Europejski Kongres Gospodarczy w maju w Katowicach

Europejski Kongres Gospodarczy w maju w Katowicach -

Europejski Kongres Gospodarczy to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

EEC to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z działem osobistości świata polityki, biznesu, nauki i ekonomii, gości z Polski i z zagranicy. W minionej, III edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego, uczestniczyło sześć tysięcy gości, blisko tysiąc prelegentów i pół tysiąca przedstawicieli mediów.

Europejski Kongres Gospodarczy został uznany za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy, tezy wystąpień najważniejszych uczestników są często cytowane i szeroko komentowane.

IV Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się między 14. a 16. maja 2012 r. w Katowicach. Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP SA, wydawca m.in. Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł i portalu wnp.pl.

Tematyka ponad stu sesji i dyskusji Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje najbardziej istotne kwestie dla rozwoju gospodarczego i społecznego Europy. Szefem Rady Programowej EEC jest Jerzy Buzek – Przewodniczący Parlamentu Europejskiego w latach 2009-2012, którego autorytet stanowi rękojmię wysokiego poziomu merytorycznego imprezy.

 źródło: www.eecpoland.eu