W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

DMC Poland

Region: Małopolska
ul. Smolki 11a
30-513 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:12 397 76 51
fax: 12 292 24 68

e-mail:
Widok

Aleksandra Pietras nowym prezesem stowarzyszenia World of DMCs

Aleksandra Pietras nowym prezesem stowarzyszenia World of DMCs -

Na Walnym Zebraniu Członków World of DMCs, które miało miejsce podczas targów IMEX, wybrano nowy zarząd. Na jego czele stanęła Aleksandra Pietras z firmy DMC Poland.

 

Nowy zarząd WOD, łącznie z prezesem, będzie funkcjonował przez lata 2015 – 2017. Aleksandra Pietras zastąpi na stanowisku prezesa Marka Schwabacha (Ambiance Incentives, Hiszpania). W skład nowego zarządu weszli także: Tasneem Adamji (African Quest Safaris, Tanzania), Eda Ozden (MEP Destination Management, Turcja), Johanna Schmikal (Imperial Connection, Austria), Mark Sievert (Refine Asia, Wietnam) oraz Johan Dorssemont (Cuba for Travel, Kuba).

 

World of DMC to światowe stowarzyszeniem zrzeszające profesjonalne firmy DMC, które działając lokalnie w Europie, Afryce, Azji, Ameryce Południowej i Północnej, zapewniają kompleksowe usługi dmc związane z organizacją spotkań, konferencji i kongresów, incentive travel oraz eventów. WOD powstało w 2007 roku. Tworzą je członkowie z ponad 60. Krajów z całego świata. To jedna z największych organizacji w tej branży działających globalnie. Do stowarzyszenia należą firmy wielokrotnie nagradzane za swoje osiągnięcia oraz jakość świadczonych usług certyfikatami takimi, jak MPI, SITE, ICCA czy ADMEI. Z kolei polska firma DMC Poland zajmuje się profesjonalną organizacją wyjazdów integracyjnych, organizacji szkoleń, konferencji i wszelkich dużych eventów.