W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Dolnośląska Organizacja Turystyczna

Region: Dolny Śląsk
ul. Świdnicka 44
50-027 Wrocław
woj. dolnośląskie
Kontakt:
telefon:71 793 97 22

e-mail:
Widok

Dolny Śląsk promowany na EXPO 2015 w Mediolanie

Dolny Śląsk promowany na EXPO 2015 w Mediolanie -

Od 2 do 8 sierpnia podczas Światowej Wystawy EXPO 2015 w Mediolanie Dolnośląska Organizacja Turystyczna promowała swoje lokalne produkty i atrakcje turystyczne regionu.

 

Tydzień Dolnego Śląska w Mediolanie brzmi dość egzotycznie. Jednak takie zdarzenie miało miejsce podczas Światowej Wystawy EXPO 2015 w Mediolanie. W dniach 2-8 sierpnia br. Dolnośląska Organizacja Turystyczna sławiła za granicą dolnośląskie produkty i atrakcje. O tym wydarzeniu ukazał się artykuł na łamach jednego z czołowych włoskich dzienników – „Corriere della Sera”. Artykuł jest relacją z tygodnia dolnośląskiego we Włoszech.

Dolnośląska Organizacja Turystyczna w Mediolanie postawiła na promocję Europejskiego Szlaku Zamków i Pałaców oraz dolnośląskich produktów regionalnych. Ci, którzy odwiedzili Pawilon Polski na EXPO 2015 mieli szansę przyjrzeć się walkom rycerskim oraz unikatowej metodzie stempelkowania ceramiki.