W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

EMTG Event Manager Training Group

Region: Mazowsze
ul. Kasprowicza 95
01-823 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 308 00 11

e-mail:
Widok

Profesjonalne szkolenia dla branży MICE

Profesjonalne szkolenia dla branży MICE -

We wrześniu 2012 r. warszawska firma wprowadziła do swojej oferty nowy projekt. W ramach Akademii Event Managera przygotowane zostały szkolenia na trzech poziomach zaawansowania, dopasowane do potrzeb zarówno osób początkujących, jak i event managerów z długim stażem pracy.

 

 

 

  

 


Akademia Event Managera jest adresowana do osób chcących uzyskać nowe umiejętności bądź usystematyzować swoją wiedzę. Celem projektu jest zaoferowanie możliwości skorzystania z wybranych, pojedynczych szkoleń lub przechodzenia przez poszczególne stopnie „wtajemniczenia”, gwarantujące uzyskanie wszechstronnych umiejętności potrzebnych do profesjonalnej organizacji wydarzeń. - Dzięki Akademii można dobrać szkolenie odpowiednie do potrzeb i poziomu zaawansowania - informuje Marta Wiśniewska, marketing manager Event Manager Training Group. - Projekt skierowany jest do pracowników korporacyjnych zajmujących się wydarzeniami firmowymi, osób zatrudnionych w agencjach eventowych, podwykonawców, freelancerów chcących założyć własną działalność gospodarczą i wszystkich pasjonatów eventów. Nasza kadra dydaktyczna to wysoko wykwalifikowani trenerzy posiadający wiedzę i doświadczenie zdobyte w największych polskich agencjach eventowych tj. Euro RSCG Poland, ICP Group  i firmach bezpośrednio związanych z branżą MICE tj. Pro4media - dodaje Marta Wiśniewska.
 
Tymczasem w dniach 3-4 października 2012 r. EMTG Event Manager Training Group po raz pierwszy pojawi się na Targach Event 2012, gdzie będzie jedyną firmą z branży szkoleniowej posiadającą własne stoisko na targach. Na stoisku będzie można osobiście zapoznać się z aktualną ofertą EMTG, a także porozmawiać z trenerami. Dla osób odwiedzających stoisko przewidziano atrakcyjne zniżki na szkolenia Akademii Event Managera. - Zainteresowani znajdą nas przy stoisku naszego patrona konferencje.pl - informuje Marta Wiśniewska.

źródło: www.emtg.pl