W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

EMTG Event Manager Training Group

Region: Mazowsze
ul. Kasprowicza 95
01-823 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 308 00 11

e-mail:
Widok

EMTG zaprasza na szkolenie z techniki eventowej

EMTG zaprasza na szkolenie z techniki eventowej -

W związku z rosnącą liczbą zapytań dotyczących nowych szkoleń dla branży MICE firma EMTG Event Manager Training Group wprowadziła do swojej oferty szkolenie pod nazwą "Technika eventowa". Konspekt zajęć jest już dostępny na stronie internetowej firmy.

 

 

 

 

 

 


Osoby biorące udział w szkoleniu będą miały okazję poznać nie tylko nowinki techniczne, które powodują wytworzenie efektu "wow" podczas samego wydarzenia, lecz również zapoznać się z najnowszymi narzędziami promocji, planowania i zarządzania projektami. - Ze względu na obszerność tematu zdecydowaliśmy się na dwudniowy program szkolenia. W kilku blokach tematycznych zostaną omówione parametry urządzeń i programów oraz możliwości ich zastosowania wraz z przykładami najciekawszych realizacji - informuje Marta Wiśniewska, marketing manager EMTG Event Manager Training Group.

Pierwsze szkolenie z "Techniki eventowej" odbędzie się w dniach 7-8 listopada 2012 r. w godz. 9.00-17.00 w magazynach PRO4MEDIA przy ul. Marynarskiej 14 w Warszawie. Dzięki takiej lokalizacji zajęć ich uczestnicy zajęć będą mogli zobaczyć, a nawet dotknąć wielu z omawianych urządzeń.  Każdy z uczestników zajęć ma zapewnione materiały szkoleniowe oraz lunch.
 
Źródło: www.emtg.pl