W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

FlashBox

Region: Mazowsze
ul. Bednarska
00-321 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:69 376 54 32
fax: , , ,

e-mail:
Widok

Nowe atrakcje na eventy

Nowe atrakcje na eventy -

FlashBox to nie tylko nowy sposób na uatrakcyjnienie każdego rodzaju imprezy, ale również innowacyjne narzędzie marketingowe.

 

 

 

 

 

 

 

 

Automat do robienia zdjęć jest idealnym uzupełnieniem eventów promocyjnych. Dla uczestników eventu - osób korzystających z budki to świetna zabawa i niezapomniane wspomnienia, a co najważniejsze - zdjęcia wywoływane są na miejscu, więc każdy kto skorzysta z FlashBox'a zabierze do domu oryginalną pamiątkę z imprezy.

O szczegóły tej nowej,  na rynku polskim, atrakcji zapytaliśmy założyciela i Dyrektora FlashBox Poland – Erana Hupperta.

- FlashBox może zostać użyty na każdego rodzaju imprezie – mówi Eran Huppert. - Do tej pory FlashBox był zaangażowany m.in. w takie eventy jak kampanie promocyjne, eventy firmowe, konferencje, oficjalne otwarcia a także wiele innych. Dużym atutem jest fakt, że FlashBox może zostać użyty prawie w każdej przestrzeni – sala konferencyjna, kluby, różnego rodzaju hale a nawet powierzchnie zewnętrzne – na świeżym powietrzu.

 

- Budka do robienia zdjęć nie zajmuje dużo miejsca. Największą zaletą FlashBox'a jest jego elastyczność – twierdzi Dyrektor firmy. Sprzęt można przenieść przez drzwi.
FlashBox nie ma limitu ilości zdjęć. W ciągu jednej godziny automat może zrobić 45 zdjęć w podwójnym formacie – tłumaczy Huppert.

FlashBox to innowacyjna usługa, która pozwala zachować niezapomniane wrażenia. Tworzone są właściwe warunki dzięki którym niepowtarzalna atmosfera oraz pozytywna energia spotkania mogą zostać zapisane w konkretnym momencie.

 

 

- Zazwyczaj przed budką ustawia się kolejka ludzi, którzy widzieli chwilę wcześniej zdjęcia swoich znajomych i czekają podekscytowani na swoją kolej – opowiada Eran Huppert.
Usługa ta jest zupełnie inna niż ta, którą oferuje profesjonalny fotograf. Zdjęcia mogą być również ściągnięte na Facebook'a, gdzie ich żywot znacznie się wydłuża.


FlashBox oferuje też dodatkowe możliwości. - Poza zabawą i oczywistymi zaletami jakie stwarzają tego typu pamiątkowe zdjęcia, FlashBox jest także narzędziem reklamy i marketingu – wyjaśnia Huppert.  Przyjemne, zabawne chwile potęgują zapamiętanie produktu, którego reklama bądź logo pojawia się w stopce każdego zdjęcia. Ponadto na specjalne życzenia klienta indywidualnie zaprojektowane mogą zostać ramki, gdzie znajdzie się dodatkowe miejsce na reklamę danego produktu. - Naszym pierwszym dużym eventem była impreza dla wiodącego producenta wódki, na której pojawiło się ponad 1500 osób – wspomina.
Istnieje również możliwość oklejenia całej budki, według upodobań zleceniodawcy.


Pytany o dodatkowe korzyści Eran Huppert wymienia innowację, doświadczenie firmy a także mierzalny sukces oraz zabawę.

Oto przykłady zastosowania budki FlashBox:
 http://www.youtube.com/watch?v=dfolzXiX0qA
 http://www.youtube.com/watch?v=Z5YcKK_8VIo
 

opracowała Paulina Król

 

źródło: www.konferencje.pl
             www.flashbox.pl