W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk dołączył do projektu Cruise Baltic

Gdańsk dołączył do projektu Cruise Baltic -

Gdański Port wraz z Urzędem Miasta Gdańsk  zadecydował aby dołączyć do projektu Cruise Baltic. Jednym z reprezentantów z ramienia Urzędu Miasta Gdańska w Projekcie Cruise Baltic będzie Gdańska Organizacja Turystyczna.
 

 

 

 

 

 

 

Pomysł przyłączenia do projektu  został zainspirowany współpracą miast bałtyckich zjednoczonych w Lidze Hanzeatyckiej, zakorzenionej w XIV I XV wieku. Połączenie zainicjuje wzmocnieniem wspólnego marketingu i brandingu regionu Morza Bałtyckiego.
 
Gdańsk jest morską stolicą Polski. Posiadając taką lokalizację zawsze był strategicznym portem wybrzeża Morza Bałtyckiego. Obecnie powstała możliwość aby umocnić się wśród bałtyckich miast i portów poprzez rozpoczęcie współpracy z partnerami z Baltic Cruise.
 
Jako trend turystyczny zwykle zmieniający się w czasie, jest to wyznaczenie kierunku do zidentyfikowania i  spełnienia potrzeb turystów. Spośród wszystkich oferowanych przedsięwzięć wycieczkowych, jest wiarygodnie obiecującą przyszłością w światowym przemyśle turystycznym. Dlatego też została zainicjowana  przez Gdańsk intensyfikacja działań na tym polu. Mając Cruise Baltic jako zaufanego i szanowanego partnera praca na tym obszarze stanie się z pewnością bardziej efektywna.
 
Teren Morza Bałtyckiego ma wiele do zaoferowania poprzez zróżnicowanie na wiele odmiennych miast gdzie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
 
'Jesteśmy dumni z możliwości przyłączenia się do tego ekskluzywnego klubu' - mówi Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańskiej Organizacji Turysytcznej i Gdańsk Convention Bureau.

 

źródło: www.gdanskconvention.pl