W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Spotkania i konferencje w Gdańsku będą promowane na targach EIBTM

Spotkania i konferencje w Gdańsku będą promowane na targach EIBTM -
W dniach 19-21 listopada 2013 r. Gdańsk Convention Bureau GOT weźmie udział w międzynarodowych targach przemysłu spotkań "The Global Meetings And Events Expo EIBTM" w Barcelonie, gdzie będzie promowało spotkania w Gdańsku i regionie.
 
Oferta spotkań w Gdańsku i Regionie zostanie zaprezentowana na stoisku nr F82, gdzie oprócz materiałów promocyjnych Gdańsk Convention Bureau oferowane będą lokalne przysmaki i rozdawane będą atrakcyjne gadżety. W tym roku po raz kolejny Gdańsk połączy siły z Gdynią - partnerem Gdańsk Convention Bureau/GOT podczas targów będzie Gdynia Arena.
 
Obiekty konferencyjne w Gdańsku w niezwykłej odsłonie
 
Nowością na targach będzie prezentacja obiektów konferencyjnych w Gdańsku z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Goście odwiedzający stoisko będą mogli wziąć udział w wirtualnym spacerze po mieście - poznać ofertę konferencyjną poszczególnych obiektów, obejrzeć najważniejsze zabytki, a także zrobić sobie zdjęcie wykorzystując tzw. rozszerzoną rzeczywistość.
 
EIBTM ważnym eventem branży spotkań
 
EIBTM to jedna z najważniejszych europejskich imprez targowych gromadzących profesjonalistów działających w branży turystyki biznesowej. Wydarzenie co roku przyciąga ponad 15 tys. osób, w targach bierze udział ponad 3,1 tys. wystawców. Impreza jest okazją do zachęcenia wielu podmiotów do zorganizowania w poszczególnych miastach kolejnej konferencji, kongresu czy szkolenia.