W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

ICCA Best Marketing Award dla Gdańsk Convention Bureau

ICCA Best Marketing Award dla Gdańsk Convention Bureau -
Gdańsk Convention Bureau otrzymało prestiżową nagrodę ICCA Best Marketing Award za szczególne osiągnięcie w dziedzinie marketingu miasta, regionu lub produktu. Nagroda przypadła gdańskiemu biuro spotkań za realizację projektu "Gdańsk Christmas Baubles" podczas targów EIBTM w Barcelonie.
 
O nagrodę i uznanie branży Gdańsk Convention Bureau rywalizowało z trzema prestiżowymi convention bureaux - Melbourne Convention Bureau, Palais des Congres de Montreal i VisitDenmark. Finałową prezentację podczas kongresu ICCA w Szanghaju poprowadziły Anna Górska i Marta Wiśniewska. Ostatecznie to właśnie projekt gdańskiego biura spotkań został doceniony przez jury ICCA Best Marketing Award i otrzymał nagrodę, na którą skladają się: możliwość bezpłatnej promocji miasta w magazynie Bedouk oraz na sześciu portalach dedykowanych organizatorom spotkań z Francji, Ameryki, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch oraz Niemiec, reklamę w ICCA Membership Directory oraz możliwość korzystania przez rok z logo ICCA Winner BMA. Wartość nagrody szacuje się na 19 650 euro. Jak zaznaczają przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau, już sama prezentacja podczas kongresu ICCA stanowiła promocję wśród międzynarodowych organizatorów spotkań
 
Skutecznie promowali spotkania
 
CSR-owy projekt "Gdańsk Christmas Baubles" został zrealizowany podczas międzynarodowych targów turystyki biznesowej EIBTM 2012 w Barcelonie i polegał na wypromowaniu miasta Gdańska poprzez zaangażowanie w świąteczną akcję wszystkich wystawców, hosted buyers oraz zwiedzających targi. Akcja polegała m.in. na zbieraniu prezentów, które następnie przekazano dzieciom z hiszpańskiej organizacji wspierającej edukację i rozwój młodzieży wychowujących się w trudnych środowiskach. Gdańsk Convention Bureau zakupiło na ten cel materiały szkolne i zachęciło pozostałych wystawców, by również przekazali dzieciom prezenty. Ponadto goście zostali zaproszeni na gdańskie stoisko, gdzie mogli w świątecznej atmosferze przygotować i ozdobić własną bombkę dla dzieci.
 
Warto przypomnieć, że ICCA Best Marketing Award nie jest dla GCB pierwszym wyróznieniem za projekt "Gdańsk Christmas Baubles" - gdańskie biuro spotkań otrzymało już nagrodę za najbardziej efektywne wykorzystanie PR-u podczas targów EIBTM.