W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk zaprezentował ofertę konferencyjną na targach Convene

Gdańsk zaprezentował ofertę konferencyjną na targach Convene -
Ponad 70 gości odwiedziło stoisko Gdańska i Regionu podczas dedykowanych krajom nadbałtyckim targów Convene, które odbyły się w Wilnie w dniach 12-13 lutego 2014 r. To prawie dwa razy więcej niż podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.
 
Sukces pierwszej edycji organizowanego przez Vilnius Convention Bureau oraz Strategic Business Advisor Kenendy Integrated Solutions wydarzenia zachęcił Gdańsk Convention Bureau GOT do promocji miasta i regionu pośród meeting plannerów, stowarzyszeń i korporatów szczególnie zainteresowanych krajami basenu Morza Bałtyckiego. Uczestnictwo w targach było znakomitą okazją do promocji Gdańska i Regionu oraz produktów i usług lokalnej branży związanej z organizacją konferencji.
 
Duże zainteresowanie organizacją konferencji w Gdańsku
 
Łącznie, podczas dwóch dni targów Gdańsk Convention Bureau GOT odbyło ponad 70 spotkań biznesowych, co oznacza prawie 50% wzrost w porównaniu do roku 2013. Większość spotkań odbyła się z agencjami eventowymi (60), ale w porównaniu do roku ubiegłego zwiększyła się też liczba przedstawicieli korporacji (4) oraz stowarzyszeń (8). Poza pytaniami o ogólną ofertę konferencyjną i incentive Gdańska i Regionu pojawiały się również konkretne zapytania dotyczące możliwości organizacji m.in. konferencji dużego europejskiego stowarzyszenia naukowego i kongresu medycznego właśnie w Gdańsku. Goście stoiska Gdańska i Regionu byli również zainteresowani hotelami butikowymi, nietypowymi obiektami na organizację dużych wydarzeń, pojawiały się również pytania o planowane połączenia lotnicze. - Na uznanie zasługuje bardzo dobra organizacja targów oraz bogaty program edukacyjny przed oraz w trakcie wydarzenia - mówi Anna Górska, Prezes GCB/GOT, Ambasador targów Convene.
 
Oprócz Gdańsk Convention Bureau na Convene w targach uczestniczyli również Gdynia Arena, Krakow Convention Bureau oraz ICE Krakow Congress Centre.