W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

ICCA wizytuje Gdańsk pod kątem organizacji kongresu

ICCA wizytuje Gdańsk pod kątem organizacji kongresu -
W dniach 12-14 marca 2014 r. Martin Sirk, Dyrektor Zarządzający ICCA odbywa w Gdańsku wizytę kontrolną w związku ze staraniami tego miasta dotyczącymi organizacji kongresu tego stowarzyszenia w 2017 roku.
 
Liczący ok. 1000 delegatów kongres ICCA, o którego organizację stara się Gdańsk, to konferencja edukacyjno-networkingowa i jednocześnie walne posiedzenie członków stowarzyszenia. Co roku kongres organizowany jest w innym miejscu na świecie - rotacyjnie, każdego roku na innym kontynencie, aby zapewnić dostęp do wydarzenia podmiotom z różnych krajów.
 
Najważniejsza konferencja światowej branży spotkań w Gdańsku?
 
Jak podkreślają przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau, organizacja kongresu ICCA w 2017 r. ma ogromne znaczenie promocyjne dla Miasta Gdańska. Już teraz, będąc na tzw. short-liście, świat dowiedział się o tym, że Gdańsk może sprostać organizacji dużych i skomplikowanych wydarzeń biznesowych. Wizyta kontrolna Martina Sirka jest bardzo ważnym elementem  procedury konkursowej - sprawdza on bowiem przygotowania i gotowość miasta, obiektów, ludzi, ale też doradza jak przygotować kolejną, drugą ofertę. 
 
Kolejnym etapem procedury wyboru miejsca organizacji kongresu ICCA będzie prezentacja trzech miast (Gdańska, St. Petersburga i Pragi), która 18 maja 2014 r. odbędzie się we Frankfurcie w przededniu targów IMEX. Po prezentacji i serii pytań Zarząd ICCA będzie głosował nad wybraną destynacją.