W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Questy turystyczne urozmaicą konferencje w Gdańsku

Questy turystyczne urozmaicą konferencje w Gdańsku -
Gdańska Organizacja Turystyczna wdraża nową, bezpłatną aplikację mobilną gdansk4play. Pojawią się w niej Gdańskie Questy Turystyczne - propozycje nieszablonowych tras turystycznych, które mogą urozmaicić każde spotkanie biznesowe.
 
Inauguracja funkcjonowania aplikacji odbyła się w dniach 28-29 czerwca 2014 r. podczas "Weekendu questów". Zasady jej działania są proste - wystarczy pobrać oprogramowanie na urządzenie mobilne (system operacyjny Android lub Windows Phone), a następnie kierować się wskazówkami ukrytymi w wierszowanych tekstach, odpowiadając jednocześnie na zagadki w wybranych lokalizacjach. W aplikacji przygotowano cztery questy piesze, jeden kajakowy oraz jeden rowerowy. Z ich tematyką można zapoznać się na platformie www.gdansk4play.pl. Gdańskie questy turystyczne będą również przyjazne zagranicznym turystom ze względu na ich dostępność w wersji angielskiej, niemieckiej oraz rosyjskiej.
 
Poznaj Gdańsk od całkiem innej strony
 
Jak przekonują przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau, questing może okazać się świetnym pomysłem dla turysty biznesowego, a także rodzin i wycieczek szkolnych. To przede wszystkim świetna okazja, by przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać miejsca, które z różnych przyczyn nie są tak licznie oblegane przez mieszkańców i turystów. Questing stanowi też alternatywę dla standardowych szlaków turystycznych, łącząc nowoczesną technologię z turystyką. To także rywalizacja - naliczane po każdym pytaniu punkty oraz czas decydują o miejscu w rankingu.