W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Anna Górska odchodzi z Gdańsk Convention Bureau

Anna Górska odchodzi z Gdańsk Convention Bureau -
3 września 2014 r. Anna Górska rozpoczyna współpracę z Warszawskim Centrum EXPO XXI na stanowisku Business Development Director. Jednocześnie, po siedmiu latach pracy żegna się z Gdańską Organizacją Turystyczną/Gdańsk Convention Bureau.

- To była cudowna przygoda, podczas której miałam wpływ na rozwój organizacji i z dumą obserwowałam jej rozwój z dnia na dzień, realizując ciekawe i innowacyjne projekty, zdobywające nagrody i uznanie na arenie krajowej i międzynarodowej - mówi o swojej pracy w Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau jej była prezes. -  Dziękuję wszystkim za współpracę. Cieszę się, że pozostawiam GOT w bardzo dobrej kondycji i życzę organizacji wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do ich realizacji - dodaje.
 
Zasługi dla branży spotkań w Gdańsku
 
Jak przyznaje Górska, w Gdańskiej Organizacji Turystycznej stworzyła świetny zespół, który z wielkim zaangażowaniem działał na rzecz uczynienia z Gdańska i Regionu kluczowej destynacji konferencyjnej w Polsce i wiodącej w Europie. - To był zaszczyt i przyjemność pracować z tak profesjonalnymi ludźmi, zaangażowanymi i nieustannie mnie inspirującymi. Im również dziękuję bardzo i życzę wszystkiego najlepszego zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym - mówi Anna Górska.
 
Nowe wyzwania
 
W Warszawskim Centrum EXPO XXI (zobacz obiekt) Górska zajmie stanowisko Business Development Director. - Będzie to dla mnie ogromne wyzwanie, ale równocześnie szansa rozwoju, na którą bardzo liczę - dodaje. Jednocześnie zapewnia, że w dalszym ciągu zamierza działać w wolantariacie, m.in. jako Ambasador Targów CONVENE, w Meetings Professionals International (MPI Poland) oraz w International Congress and Convention Association (ICCA), już z ramienia EXPO XXI.