W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Łukasz Wysocki prezesem Gdańsk Convention Bureau

Łukasz Wysocki prezesem Gdańsk Convention Bureau -
Łukasz Wysocki zastąpił Annę Górską na stanowisku prezesa Gdańskiej Organizacji Turystycznej oraz działającego w jej strukturach Gdańsk Convention Bureau.
 
Wysocki jest absolwentem Wydziału Turystyki i Rekreacji gdańskiej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu. Do niedawna był związany z Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku (zobacz obiekt) - pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu i rozwoju w Międzynarodowych Targach Gdańskich SA. Wcześniej, w strukturach UEFA, był odpowiedzialny za przygotowanie i przeprowadzenie finałowego turnieju UEFA Euro 2012 w Gdańsku. 
 
- Na pewno będę starał się wykorzystać dotychczasowy kapitał – wiedzy i doświadczenia, zgromadzony przez kadrę Gdańskiej Organizacji Turystycznej - zapowiada nowy prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau. - W strukturach naszego stowarzyszenia znajduje się ponad 140 członków. W czasach, gdy posiadanie informacji i danych statystycznych jest warunkiem kluczowym do sprawnego kierowania działaniami w branży turystycznej, chcę zmaksymalizować wysiłki GOT ukierunkowane na wykorzystanie potencjału członków stowarzyszenia z zakresu pozyskiwania danych, budowania wspólnych produktów turystycznych, co będzie skutkowało wzbogaceniem istniejącej już oferty turystycznej Gdańska i regionu. Jako jeden z głównych celów na najbliższy czas, stawiamy sobie wypracowanie mechanizmów i rozwiązań służących minimalizacji zjawiska sezonowości zarówno dotyczącego rynku spotkań biznesowych, jak i turystyki indywidualnej w Gdańsku - dodaje.