W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Polskie stoisko narodowe na EIBTM 2014 należy do Gdańska

Polskie stoisko narodowe na EIBTM 2014 należy do Gdańska -

W tym roku na targach EIBTM The Global Meetings & Events Expo w Barcelonie, które odbędą się w dniach 18-20 listopada w ramach naszego stoiska narodowego zaprezentuje się Gdańsk Convention Bureau.

 

Targi EIBTM to gratka dla wszystkich zaangażowanych w przemysł spotkań i eventów z całego świata. Spotykają się na nich organizatorzy, firmy promujące oraz kontraktujące wydarzenia kongresowe i konferencyjne. The Global Meetings & Events Expo w Barcelonie to jedne z największych targów poświęconych branży konferencyjnej. Co roku uczestniczy w nich ponad 3000 wystawców z ponad 150 krajów oraz 4000 tzw. hosted buyers, a wraz z odwiedzającymi w targach bierze udział ponad 12 000 gości z każdego zakątka świata.
 

Gdańsk najlepszy na międzynarodowe konferencje?


Rok 2013 był dla gdańskiej branży konferencyjnej bardzo udany. W ubiegłym roku w Mieście Solidarności i Wolności zorganizowano ok. 7000 konferencji. Dlatego Poland Convention Bureau POT, która odpowiedzialna jest za organizację stoiska narodowego na tegorocznych EIBTM wybrała właśnie Gdańsk. Gdańska Organizacja Turystyczna oraz Gdańsk Convention Bureau jako partner Poland Convention Bureau POT będzie miała okazję zaprezentować Gdańsk jako miasto idealne do organizacji wydarzeń biznesowych i konferencji przed hosted buyers. Dla organizatorów wydarzeń biznesowych, poza informacjami na temat zaplecza konferencyjnego Gdańska i regionu - o hotelach i centrach konferencyjnych, Gdańsk Convention Bureau przygotowało specjalne produkty, które mają na celu zachęcić do organizacji konferencji właśnie w tym mieście.