W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

GCB na jubileuszowym kongresie ICCA

GCB na jubileuszowym kongresie ICCA -

To już 50. kongres ICCA, jednego z największych na świecie stowarzyszeń zrzeszających organizatorów spotkań biznesowych. Odbędzie się on w Lipsku w dniach 22-26 października. W tym roku uczestnicy kongresu będą debatować nad innowacjami w sektorze spotkań.
 

 

 

 

 

 

 

Zdecydowaną nowością jest współpraca niemieckich regionów, które zaproponowały szereg wycieczek przed i po kongresie ICCA. Uczestnicy będą także mogli korzystać z komunikacji miejskiej w Lipsku za okazaniem identyfikatora. Te działania wpisują się w słowa prezesa ICCA, Arnaldo Nardone, który pisał o tym, jak ważne są podstawowe wolności - wolność do podróżowania i spotykania się.

W Lipsku nie mogło zabraknąć Gdańsk Convention Bureau. Prezes zarządu GCB, Anna Górska, weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Finansowanie marketingu miejsc w czasach zawirowań finansowych". Będzie to wspaniała okazja do opowiedzenia o doświadczeniach GCB w zdobywaniu funduszy europejskich. W tym roku rekordowa liczba oczu będzie zwrócona na prezes Górską - swoją obecność na kongresie potwierdziło już ponad 1000 osób.


źródło: www.gdanskconvention.pl