W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Szkolenie: Jak perfekcyjnie zorganizować spotkanie?

Szkolenie: Jak perfekcyjnie zorganizować spotkanie? -

Meeting Planning - czyli jak perfekcyjnie zorganizować spotkanie.
 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 16 listopada 2011 Gdańsk Convention Bureau planuje zorganizować bezpłatne warsztaty z zakresu Meeting Planning. Szkolenie odbędzie się w hotelu Scandic. Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które zajmują się lub są zaangażowane w procesy planowania, organizacji i realizacji spotkań biznesowych, począwszy od małych spotkań, poprzez szkolenia, warsztaty, prezentacje, po duże konferencje i kongresy.

Spotkanie poprowadzi dr Anna Kalinowska-Żeleźnik z Uniwersytetu Gdańskiego, Honorowy Ambasador Kongresów Polskich.

Dr Anna Kalinowska-Żeleźnik jest wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 1993-1994 Koordynator ds. Szkoleń w Amerykańsko-Polskim Instytucie Budownictwa w Gdańsku. Od roku 1995 związana z Uniwersytetem Gdańskim, na którym pracowała jako organizator kursów i szkoleń w Międzynarodowym Centrum Zarządzania UG. W roku 1996 została pracownikiem naukowo-dydaktycznym na Wydziale Zarządzania, a od roku 2004 na Wydziale Nauk Społecznych. Posiada bogate doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych i konsekwentnie wprowadza w Polsce meeting planning jako dziedzinę naukową.

W czasie wykładu dr Kalinowska-Żeleźnik przedstawi metodykę meeting planning i udzieli praktycznych porad dla organizatorów spotkań. Jest to wiedza przydatna zarówno podczas organizowania wielotysięcznego kongresu, jak i imprezy urodzinowej. Podczas warsztatów uczestnicy poznają najczęstsze błędy organizatorów spotkań. Każdy dowie się jak ich unikać i jak sprawić, aby każde spotkanie zakończyło się sukcesem.

Szkolenie jest bezpłatne dla podmiotów z województwa pomorskiego. Ilość miejsc ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają członkowie Gdańskiej Organizacji Turystycznej.


Kontakt:
Beata Pawłowska
pawlowska@gdanskconvention.pl
tel. 058 300 06 59

 

źródło: www.gdanskconvention.pl