W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Jak GCB promuje trójmiejskie obiekty?

Jak GCB promuje trójmiejskie obiekty? -

Wykaz ponad 100 obiektów konferencyjnych z Gdańska i Regionu w jednym miejscu!
 

 

 

 

 

 

 

 

Gdańsk Convention Bureau przedstawia trzecią, zaktualizowaną edycję katalogu konferencyjnego Gdańska i Regionu Pomorskiego "Gdańsk & Region - where business meets". W katalogu znajduje się  ponad 100 obiektów z województwa pomorskiego, które posiadają salę konferencyjną mieszczącą minimum 50 osób. Obiekty zostały zaprezentowane w kolejności od  największego do najmniejszego, co ma ułatwić organizatorom wyszukiwanie odpowiedniego obiektu pod kątem liczby uczestników konferencji.

Nowością jest sekcja dot. 4 produktów turystyki biznesowej, gdzie wymieniono oferty incentives z podziałem na: Solidarity & Freedom, Castles & Adventure, Sea & Emotions oraz Amber & Relax. Jest to jednocześnie pierwsza publikacja ukazująca efekty pracy nad 1,5 rocznym projektem dot. opracowania i wdrożenia planu rozwoju dla czterech produktów, opartych na kluczowych wyróżnikach naszego Regionu.

Katalog jest dostępny w języku  angielskim, w wersji drukowanej oraz na płycie cd. Wszystkie informacje o obiektach w katalogu są umieszczane bezpłatnie. Katalog jest podstawowym narzędziem promocyjnym wykorzystywanym przez GCB, m.in. na targach przemysłu spotkań.
 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl