W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Już wkrótce Targi EIBTM w Barcelonie

Już wkrótce Targi EIBTM w Barcelonie -

Od 29 listopada do 1 grudnia potrwają tegoroczne targi przemysłu spotkań EIBTM. Na imprezie w Barcelonie Gdańsk Convention Bureau będzie miało wspólne stoisko z miastem Sopot.

 

 

 

 

 

 


Targi EIBTM skierowane są do osób związanych z branżą przemysłu spotkań. Są to jedne z największych w Europie targów z zakresu turystyki biznesowej. Tu prowadzone są rozmowy handlowe pomiędzy potencjalnymi zleceniodawcami kongresów czy imprez motywacyjnych (tzw. Hosted Buyers) a organizatorami tych wydarzeń. Targom towarzyszą liczne seminaria, warsztaty i konferencje edukacyjne z zakresu przemysłu kongresowego we współpracy z największymi międzynarodowymi stowarzyszeniami konferencyjnymi m.in.: Meeting Professionals International (MPI), International Congress and Convention Association, (ICCA), SITE.

 

W tym roku Gdańsk Convention Bureau dzielić będzie stoisko z miastem Sopot. Do wspólnej promocji z GCB zaproszeni zostali także przedstawiciele największych hoteli i obiektów konferencyjnych z Pomorza. GCB zajmuje się promocją turystyki biznesowej  w Trójmieście i Regionie. Uczestnictwo Sopotu w targach w Barcelonie jest szczególnie ważne, gdyż wzmocni wspólną promocję całego regionu jako wciąż nowej destynacji konferencyjnej.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl